• Nicolas Cage
  Gwiazdor filmowy Nicolas Cage wniósł o rozwód po 4 dniach od ślubu z przyjaciółka Eriką Koike w Las Vegas - poinformowała agencja Associated Press powołując się na dokumenty sądowe.
 • "Pakt krwi" w kinach od 7 kwietnia
  7 kwietnia do kin wchodzi "Pakt krwi", film sensacyjny. W dzieciństwie bracia Lindel mogli liczyć wyłącznie na siebie. Jednak z czasem ich drogi rozeszły się. JP (Adrian Grenier) odniósł sukces w branży budowlanej, a Mikey (Johnathon Schaech) wszedł w konflikt z prawem i został gangsterem. Losy braci ponownie przecinają się, gdy Mikey zostaje porwany, a do JP trafia żądanie zapłaty okupu. Podczas gdy wszyscy z otoczenia biznesmena są przekonani, że to jego brat stara się wyłudzić pieniądze, JP nie przestaje wierzyć w niewinność Mikeya. Przeczuwając najgorsze, zwraca się o pomoc do dawnego znajomego – prywatnego detektywa Sala (John Cusack). Razem rzucą wyzwanie lokalnej mafii, na której czele stoi bezwzględny Eddie King (Nicolas Cage).
 • Robert de Niro
  "Nie matura, lecz chęć szczera…" zrobi z ciebie gwiazdę Hollywood? Lista słynnych aktorów, którym brak świadectwa ukończenia szkoły średniej nie przeszkodził w osiągnięciu międzynarodowego sukcesu jest długa i pełna niespodzianek.
 • Jared Leto
  Jared Leto, zdobywca Oscara za rolę drugoplanową w filmie "Witaj w klubie", zdradził, że pozłacana statuetka zajęła honorowe miejsce w jego… kuchni, strzeżona przez niektóre wegańskie masła oraz torbę popcornu. Nie on jeden. Inni laureaci najsłynniejszej nagrody filmowej świata też trzymają swoje cenne laury razem z wacikami...
 • Nicolas Cage w filmie "Pay The Ghost"
  Do sieci trafił zwiastun filmu "Pay The Ghost" z Nicolasem Cage'em.
 • Weronika Rosati i Nicolas Cage na planie "USS Indianapolis: Man of Courage"
  Krok po kroku Weronika Rosati buduje swoją hollywoodzką karierę. Może kiedyś doczeka się wielkiej roli, ale póki co grywa te mniejsze u boku sław Fabryki Snów.
 • Nicolas Cage będzie gwiazdą "USS Indianapolis: Men of Courage"
  Nicolas Cage i Tom Sizemore zagraj w filmie "USS Indianapolis: Men of Courage".
 • Joseph Gordon-Levitt jako Edward Snowden
  W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu filmu "Snowden".
 • Odzyskany honor:
  Ogłoszono nominacje do Złotych Malin. Najwięcej niechlubnych statuetek ma szansę otrzymać superprodukcja "Transformers: Wiek zagłady", którą nominowano w 7 kategoriach. Po sześć nominacji otrzymały filmy "Kirk Cameron's Saving Christmas" i "Legenda Herkulesa". O miano najgorszego aktora tradycyjnie "powalczą" Nicolas Cage i Adam Sandler. Wbrew wcześniejszym spekulacjom, nominacji nie otrzymał "Wywiad ze Słońcem Narodu". Złote Maliny, zwane anty-Oscarami, przyznawane są najgorszym obrazom i ich twórcom od 1980 roku w wieczór poprzedzający wręczenie nagród Akademii Filmowej. Oto pełna lista nominacji:
 • Wes Cage debiutuje na rynku muzycznym
  Weston Coppola Cage, 23-letni syn Nicolasa Cage'a opublikował singel zapowiadający jego debiutancką heavymetalową płytę.