Nie przegap w TV: "Burke i Hare", czyli uroki roztaczane przez zwłoki01 stycznia 2012 Nie ma takiej tragedii, która z czasem nie stałaby się przedmiotem komedii. „Burke i Hare” w reżyserii Johna Landisa to idealny film na początek nowego rok.
Nie przegap w TV: Mała apokalipsa według Nostradamusa31 grudnia 2011 Zdaniem wielu (wy)znawców ezoteryki w rozpoczynającym się właśnie 2012 roku nastąpi koniec świata. W oczekiwaniu na tę miłą perspektywę – wyznaczono nawet dokładną datę 21 grudnia – poznajmy kulisy tej nieco mrożącej krew w żyłach przepowiedni. Na kanale History HD w ramach dokumentalnego cyklu „Efekt Nostradamusa” zobaczymy film „Rok 2012” poświęcony nadciągającej apokalipsie.
Nie przegap w TV: Słowa przekute w mity17 grudnia 2011Mając jeszcze ciągle przed oczami obowiązkowe kadry rocznicowe z czołgami, polewaczkami i kinem Moskwa w tle, które telewizja serwuje co roku 13 grudnia, warto spojrzeć na stan wojenny od drugiej strony. Taką szansę daje film dokumentalisty i operatora Jacka Petryckiego pt. „Moje zapiski z podziemia”.
Nie przegap w TV: Czterokrotnie nominowana do Oscara odyseja17 grudnia 2011Nagrodzony w Sundance i nominowany do czterech Oscarów film Debry Granik to kino zamrożonych emocji i powściągniętych słów. Przejmujące.
Nie przegap w TV: Frajerzy górą17 grudnia 2011 Frajer, kujon, nerd – niegdyś pogardzana figura popkultury dziś zyskuje na znaczeniu. Przełom przyszedł wraz z „Zemstą frajerów".
Nie przegap w TV10 grudnia 2011 Czas spędzony przed telewizorem nie musi być tracony na pustą rozrywkę. W zalewie miałkiej, telewizyjnej papki zdarzają się filmy i programy naprawdę godne uwagi. Oto kilka ciekawych propozycji na najbliższe dni .
Nie przegap w TV01 grudnia 2011 Kiedy za oknem szaro i zimno, najlepiej znaleźć sposób na spędzenie wolnego czasu w zaciszu własne, ciepłego domu. W takich chwilach z pomocą przychodzi telewizja, która wbrew temu co zwykło się o niej mówić, miewa również całkiem ciekawe i ambitne programy w swojej ofercie. Oto kilka tytułów godnych polecenia.
Nie przegap w TV, czyli co warto obejrzeć na małym ekanie19 listopada 2011 W najbliższych dniach w telewizji będziemy mogli zobaczyć nie tylko kolejne odcinki seriali i programów rozrywkowych, ale również ciekawe filmy fabularne i dokumentalne. Poniżej kilka propozycji będących dowodem na to, że czas spędzony przed telewizorem nie musi być bezrefleksyjną rozrywką.