• Viggo Mortensen będzie reżyserem
  Viggo Mortensen spróbuje sił po drugiej stronie kamery.
 • Keira Knightley z "Niebezpiecznej metody" leczy się piwem
  Praca na planie filmu "Niebezpieczna metoda" okazała się dla Keiry Knightley trudnym i wyczerpującym doświadczeniem.
 • Jak Jung zwątpił we Freuda
  W "Niebezpiecznej metodzie" Davida Cronenberga zamiast starcia dwóch wybitnych osobowości jest jedynie letnia walka na poglądy.
 • Niebezpieczna metoda
  "Niebezpieczna metoda" Davida Cronenberga to opowieść o przyjaźni i rywalizacji między austriackim twórcą psychoanalizy Zygmuntem Freudem, a psychiatrą i psychologiem Karolem Gustawem Jungiem. Obu uczonych fascynuje ta sama kobieta – piękna pacjentka kliniki psychiatrycznej Sabina Spielrein. Na ekranie gwiazdy: Keira Knightley, Viggo Mortensen oraz Michael Fassbender. "Niebezpieczna metoda" w polskich kinach od 4 listopada.
 • Keira Knightley
  W poniedziałkowy wieczór w Londynie odbyła się uroczysta premiera najnowszego filmu Davida Cronenberga. "Niebezpieczna metoda" to, jak zapowiadają twórcy, skandalizująca i pełna erotyzmu opowieść o zakazanym trójkącie miłosnym: Freud, Jung i Sabina Spielrein. Na ekranie i na czerwonym dywanie gwiazdy: Keira Knightley, Viggo Mortensen oraz Michael Fassbender. "Niebezpieczna metoda" w polskich kinach już 4 listopada.
 • "Niebezpieczna metoda" w kinach już 4 listopada
  Tajemnicza Sabina Spielrein wpłynęła na rozwój psychoanalizy, jak nikt inny. 4 listopada w kinach zobaczymy film "Niebezpieczna metoda". To opowieść o tajemniczej muzie geniuszy. W głównej roli Keira Knightley.
 • "Niebezpieczna metoda" za finał WFF
  Tegoroczny Warszawski Festiwal Filmowy jak zwykle kusi różnorodnością: dokumenty i animacje, realistyczne dramaty i science-fiction, wybitni aktorzy i reżyserzy debiutanci – na imprezie takiej jak WFF można zaspokoić rozmaite kinowe pragnienia.
 • "Niebezpieczna metoda" na WFF
  Blisko 130 pełnometrażowych filmów z całego świata będzie można zobaczyć podczas Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Impreza startuje 7 października. Festiwal zakończy "Niebezpieczna Metoda" Davida Cronenberga z plejadą gwiazd.
 • "Niebezpieczna metoda" w reż. Davida Cronenberga
  Blisko 130 pełnometrażowych filmów z całego świata, 90 filmów krótkometrażowych, kilkuset zagranicznych gości znalazło się w programie 27. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Impreza potrwa od 7 do 16 października.
 • Ryan Gosling w filmie "Idy marcowe"
  Thriller "Idy marcowe" w reżyserii George'a Clooneya otworzy w środę 68. edycję festiwalu w Wenecji. To jeden z 22 tytułów, które zmierzą się w rywalizacji o Złotego Lwa. Nagrodę przyzna jury pod przewodnictwem twórcy "Czarnego łabędzia", Darrena Aronofsky'ego.