• Zbigniew Boniek
  Wstyd! Andrzej Niedzielan i Arkadiusz Radomski przez kilka lat grali z orzełkiem na piersi. Teraz o byłych reprezentantach Polski znów robiło się głośno. Niestety tym razem ich działanie nie przynosi im chwały.
 • Rafał Grodzicki
  Obrońca i kapitan chorzowskiego Ruchu Rafał Grodzicki w trakcie niedzielnego meczu z Podbeskidziem strzelił samobójczego gola, a potem złamał nos. Być może będzie musiał grać w masce, jak dwa lata wcześniej napastnik "Niebieskich" Andrzej Niedzielan.
 • Andrzej Niedzielan
  Napastnik Andrzej Niedzielan wraca do chorzowskiego Ruchu po dwuletniej przerwie. Warunki kontraktu 33-letniego piłkarza zostały ustalone, umowa ma zostać podpisana w piątek - poinformował śląski klub.
 • Andrzej Niedzielan (w środku)
  Kontrakt Andrzeja Niedzielana z Cracovią został rozwiązany za porozumieniem stron - poinformowano w sobotę na oficjalnej stronie krakowskiego klubu. Po 17 kolejkach T-Mobile Ekstraklasy piłkarze "Pasów" zajmują przedostatnie, 15. miejsce.
 • Andrzej Niedzielan
  Występujący ostatnio w Koronie Kielce piłkarz Andrzej Niedzielan podpisał z Cracovią roczną umowę z opcją przedłużenia o kolejny rok - poinformował krakowski klub. Już dziś napastnik dołączy do zespołu, który przebywa na zgrupowaniu w holenderskim Zutphen.
 • Andrzej Niedzielan
  Niechciany w Koronie Kielce Andrzej Niedzielan może zostać wkrótce piłkarzem Polonii Warszawa. Jeden z najlepszych strzelców naszej ekstraklasy znalazł się na celowniku właściciela "Czarnych Koszul" Józefa Wojciechowskiego.