Granica polsko-białoruska: Pełnomocnicy Afgańczyków zawróceni przez policję
28 września 2021W związku z zarządzeniem ETPCz, we wtorek do Afgańczyków znajdujących się na granicy polsko-białoruskiej pojechało troje reprezentujących ich pełnomocników. "Cała trójka została jednak zawrócona przez policję" - poinformował PAP rzecznik Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie mec. Grzegorz Kukowka. SG przekazała, że jest w stałym kontakcie z prawnikami.