• Most, na którym zabito Borysa Niemcowa. Nagranie z monitoringu
  To nagranie może przeczyć jednej wersji, którą rozpatrywali śledczy po zabójstwie Borysa Niemcowa. Do tej pory przyjmowano, że śmiertelne strzały w kierunku lidera rosyjskiej opozycji padły z przejeżdżającego, białego samochodu. Nagranie wideo tego nie potwierdza.
 • Borys Niemcow
  Zabójstwo Borysa Niemcowa może mieć bardzo poważne następstwa dla przyszłości Rosji - zauważają rosyjskie media. Zwracają uwagę, że zabicie opozycyjnego polityka wywołało szok nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami.
 • Policja na miejscu zabójstwa Borysa Niemcowa
  Mieszkańcy Moskwy składają kwiaty w miejscu, gdzie w nocy został zastrzelony Borys Niemcow. Śledczy wyjaśniają tymczasem, kto może stać za zamachem na życie jednego z liderów rosyjskiej opozycji.
 • Miejsce śmierci Borysa Niemcowa
  Nie odbędzie się planowana na jutro demonstracja antyputinowskiej opozycji w Moskwie. Po wczorajszym zabójstwie Borysa Niemcowa - krytyka rosyjskiego prezydenta i jednego z organizatorów marszu, zdecydowano o tym, że w jego miejsce odbędzie się spotkanie żałobne w centrum Moskwy.
 • Borys Niemcow
  Zabójstwo opozycyjnego polityka Borysa Niemcowa. Został on zastrzelony na Dużym Moskworeckim Moście - niedaleko Kremla. Oddano do niego co najmniej 6 strzałów. Cztery z nich trafiły w plecy i okazały się śmiertelne. Niemcow na dwie godziny przed śmiercią udzielił wywiadu rozgłośni Echo Moskwy. Mówił między innymi o planach zorganizowania w niedzielę przez opozycję dużej demonstracji w rosyjskiej stolicy. Z ostatnich informacji wynika jednak, że marsz został odwołany. Zdecydowano o tym, że w jego miejsce odbędzie się spotkanie żałobne w centrum Moskwy.
 • Borys Niemcow
  Rosyjskie służby prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa Borysa Niemcowa. Opozycyjny polityk został zastrzelony wczoraj wieczorem niedaleko ścian Kremla.
 • Zabójstwo Borysa Niemcowa
  Rosja wstrząśnięta zabójstwem opozycyjnego polityka Borysa Niemcowa. Został on zastrzelony na Dużym Moskworeckim Moście - niedaleko Kremla. Oddano do niego co najmniej 6 strzałów. Cztery z nich trafiły w plecy i okazały się śmiertelne.