Wiceszef niemieckiej FDP: Nie ma sensownego powodu, by nie uruchamiać gazociągu Nord Stream 2
19 sierpnia 2022"Nie ma sensownego powodu, by nie uruchamiać gazociągu Nord Stream 2" - powiedział w piątek w wywiadzie dla portalu RND wiceszef współrządzącej w Niemczech partii FDP Wolfgang Kubicki. "Powiem to wyraźnie: powinniśmy jak najszybciej otworzyć Nord Stream 2, aby zapełnić nasze magazyny gazu na zimę" - oświadczył.