• "Niezniszczalni 2" debiutują na Blu-ray
  Miast stać się gwoździem do trumny minionych gwiazd kina akcji, "Niezniszczalni" posłużyli im za odskocznię.
 • Krwawy sport nie dla Jean-Claude'a Van Damme'a
  Jean-Claude Van Damme nie ma szans na rolę w nowej wersji "Krwawego sportu".
 • Niezniszczalni nadal niszczą USA
  "Niezniszczalni 2" drugi tydzień z rzędu znajdują się na szczycie amerykańskiego box office'u.
 • "Niezniszczalni 2" czarują również ironicznym humorem
  Stallone, Statham, Willis, Schwarzenegger, Lundgren, Li powracają w powiększonym składzie. "Niezniszczalni 2" demolują podwójnie.
 • Sylvester Stallone w filmie "Niezniszczalni 2"
  Dość twardzieli ubranych w obcisłe kombinezony z kolorowymi wzorkami albo doczepionymi uszami. Nadszedł czas prawdziwych facetów, czas "Niezniszczalnych". Bohaterów, jakich pamiętamy z sensacji z lat 80. z wypożyczalni kaset wideo. Z dużymi giwerami i pięściami jak bochenki chleba. Stallone, Statham, Willis, Schwarzenegger, Lundgren, Li powracają z jeszcze większą ekipą. "Niezniszczalni 2" demolują podwójnie.
 • Nicolas Cage też będzie niezniszczalny
  Do kin nie trafił jeszcze obraz "Niezniszczalni 2", a Sylvester Stallone już przymierza się do trzeciej części. Ponownie chce powiększyć obsadę, m.in. o Nicolasa Cage'a.
 • Arnold Schwarzenegger kończy 65 lat
  Zanim został jednym z najpopularniejszych aktorów na świecie, był słynnym kulturystą. Gdy już zrobił karierę na dużym ekranie, wkroczył do świata polityki. Etatowy twardziel światowego kina – Arnold Schwarzenegger kończy w poniedziałek 65 lat. Polscy widzowie zobaczą go na ekranach kin już 24 sierpnia w długo oczekiwanym filmie "Niezniszczalni 2".
 • Niezniszczalni 2
  Wielkie gwiazdy kina sensacyjnego lat 80. znów razem na ekranie! Pierwsza część "Niezniszczalnych" była hitem, więc ciąg dalszy musiał nastąpić. W drugiej odsłonie dzielni najemnicy będą się mścić za śmierć brutalnie zamordowanego Toola i ratować jego córkę, dlatego solidnej dawki akcji, wybuchów, pojedynków i muskułów możemy być pewni. "Niezniszczalni 2" w kinach od 17 sierpnia, u nas już teraz pierwsze kadry z produkcji z licencją na hit.
 • Sylvester Stallone wraca z "Niezniszczalnymi"
  W sieci pojawił się zwiastun superprodukcji "Niezniszczalni 2". Do jego obejrzenia zaprasza sam Sylvester Stallone. Trailer zapowiada obraz pełen wybuchów, strzelanin i szybkiej akcji. W jednym z ujęć Arnold Schwarzenegger oznajmia "I'm back".
 • Arnolda Schwarzeneggera zobaczymy w trzech nowych filmach
  Arnold Schwarzenegger po przygodzie z polityką, wrócił do kina. Najnowszy film z udziałem byłego gubernatora – "Niezniszczalni 2" – wejdzie do kin na świecie 17 sierpnia.