• Nigella Lawson
  Dojrzała kobieta, która chudnie, a mimo to zachowuje niezwykłą gładkość twarzy? Taki widok to prawdziwa rzadkość! Trudno nam uwierzyć, że w przypadku 53-letniej gwiazdy brytyjskich programów kulinarnych to efekt jakiegoś cudownego naturalnego procesu...
 • O tym rozwodzie mówi cała Wielka Brytania. Gwiazda kulinarnych programów, Nigella Lawson kończy swoje małżeństwo z miliarderem, Charlesem Saatchi, który stosował wobec niej przemoc fizyczną. Czy za nieujawnianie szczegółów związku, Lawson dostanie 370 mln funtów?
 • Nigella Lawson
  Patrząc na najnowsze zdjęcia Nigelli Lawson, trudno nie wierzyć tym, którzy są święcie przekonani, że kondycja psychiczna ma wpływ na to, jak wyglądamy. Gwiazda programów kulinarnych jeszcze się nie pozbierała po horrorze, którzy zafundował jej mąż milioner...
 • Od kilku dni Wielka Brytania żyje aferą, jaką wywołały zdjęcia opublikowane w jednym z magazynów plotkarskich. Widać na nich, jak Nigella Lawson, gwiazda kulinarnych programów, jest duszona przez własnego męża w restauracji.
 • Paul Hollywood
  Nigela Lawson od dawna należy do najchętniej oglądanych mistrzyń kuchni. Jej elegancja i pomysłowość prezentowanych przepisów są przyprawione szczyptą seksapilu. Jednak teraz urodziwa Brytyjka ma konkurencję. Paul Hollywood został okrzyknięty symbolem seksu w kuchni.
 • Miley Cyrus, Kinga Preis i Iga Wyrwał
  Przemiany, które prezentujemy, są naprawdę spektakularne. W 2012 roku znane panie chudły, eksperymentowały z fryzurami, szukały "swoich stylów". Zobaczcie efekty tych metamorfoz i oceńcie, komu zmiana wizerunku wyszła najlepiej.
 • Kucharze przy pracy
  Dania proponowane przez znanych kucharzy zawierają znacznie więcej kalorii niż gotowe posiłki, dostępne w supermarketach - twierdzą naukowcy. Średnia kaloryczność posiłku przygotowanego na podstawie przepisu mistrza rondla to 605 kalorii.
 • Nigella Lawson
  Bodaj najsłynniejsza "miłośniczka rozkoszy podniebienia" totalnie zmieniła swój wizerunek i od jakiegoś czasu nieustannie chudnie, co, trzeba przyznać, wychodzi jej na dobre. Odmłodzona utratą kilogramów Nigella wygląda świetnie. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia.
 • Marta Grycan na promocji swojej książki
  Marta Grycan na dobre zadomowiła się w polskim show biznesie. Prowadzi program program w stacji TLC, poajwia się na bankietach, projektuje sukienki, a ostatnio wydała własną ksiażkę kulinarą. Czyżbyśmy doczekali się polskiej wersji Nigelli Lawson?
 • Nigella Lawson
  Nigella Lawson - brytyjska gwiazda programów kulinarnych - zdobyła sławę m.in. dzięki temu, że zawsze z ogromną rozkoszą próbowała wszystkich swoich potraw i to na każdym etapie ich przygotowywania. Przy okazji mówiła też, że zupełnie jej nie przeszkadza to, iż pochłaniane pyszności "czynią ją dużą". Teraz najwidoczniej zmieniła zdanie... Jest o wiele kilogramów chudsza i wygląda obłędnie!