• Nikon D600
    Nikon przygotował nową lustrzankę dla bogatych amatorów. D600, który wkrótce trafi do sklepów, to pełnoklatkowa lustrzanka cyfrowa, wyposażona w cechy, znane tylko z profesjonalnych aparatów.
  • To najważniejsza premiera Nikona od 14 lat - zapowiada prezes firmy. Koncern obiecuje, że nowy sprzęt to rewolucja przełom i nowość, która nie ma nic wspólnego z konkurencyjnymi kompaktami z wymienną optyką.
  • Nowa lustrzanka Nikona dla amatorów fotografii
    Nikon prezentuje następcę popularnego D5100, czyli lustrzanki dla amatorów. Co się zmieniło? Japoński koncern poprawił wychylany wyświetlacz, a także wpadził usprawnienia dla początkujących reżyserów. Teraz można już będzie znacznie łatwiej przestawić lustrzankę w tryb nagrywania filmów.
  • Nikon przybliża świat

    Lornetka to obowiązkowe wyposażenie każdego miłośnika przyrody, czy też żeglarza. Jako, że sezon wakacyjny już się zaczął, firma Nikon przygotowała nowe modele tych gadżetów. W przeciwieństwie do tanich produktów z Dalekiego Wschodu te nie zawierają szkodliwych pierwiastków i sprawdzają się nawet w trudnych warunkach.