• Agustin Egurrola, Nina Tyrka
  Agustin Egurrola i Nina Tyrka przez kilka lat tworzyli udany związek i doczekali się wspólnej córeczki, Carmen. Niestety miłość nie przetrwała, a byli partnerzy dziś wymieniają się złośliwościami na publicznym forum.
 • Agustin Egurrola, Nina Tyrka
  Agustin Egurrola znany jest ze swojej miłości do kobiecego piękna. Nic więc dziwnego, że jego partnerką została seksowna tancerka, Nina Tyrka. Niestety ostatnie plotki głoszą, że związek ten właśnie się zakończył.
 • Nina Tyrka
  Tancerka i partnerka znanego choreografa jeszcze klika lat temu miała wąskie usta i przeciętnie wydatne kości policzkowe. Od tamtego czasu wiele się jednak zmieniło... Wypiękniała, czy wręcz przeciwnie - oceńcie.
 • Agustin Egurrola i Nina Tyrka
  Agustin Egurrola i tancerka Nina Tyrka brali ślub co najmniej kilkanaście razy - ale tylko w mediach. Tak naprawdę pozostają w wolnym związku.
 • Polskie gwiazdy, które żyją bez ślubu i mają dzieci.
  Nie od dziś wiadomo, że prawdziwa miłość nie potrzebuje urzędowej pieczęci... Pary, które przedstawiamy, są wyznawcami tej teorii: nie tylko nie zdecydowały się sformalizowanie swoich związków, ale nawet o tym nie myślą. Pytane o ślubne plany, wykręcają się od odpowiedzi lub mówią wprost: NIE. I do zmiany zdania nie przekonuj ich nawet to, że... mają wspólne dzieci. Oto polskie gwiazdy, które nie boją się żyć na przekór konwenansom.
 • Agustin w jury "You Can Dance"
  Najprzystojniejszy polski choreograf wreszcie spełni obietnicę daną ukochanej kobiecie: pobiorą się. I to z jaką pompą! Ślub Niny Tyrki i Agustina Egurroli odbędzie się podobno na Kubie!