Mundial 2026. Norwescy kibice wypili morze piwa. Wyczerpali zapasy
23 czerwca 2026W trakcie niedzielnego rejsu norweskich kibiców trzeba było dowieźć piwo po tym, jak fani "wikingów" wypili cały zapas - podał w poniedziałek dziennik "VG". W Nowym Jorku w nocy z poniedziałku na wtorek polskiego czasu Norwegia pokonała Senegal 3:2.