Norwegowie pokazali miejsce masakry
03 października 2011 Norweską wyspę Utoya, położoną ok. 25 km na zachód od Oslo, otwarto dla dziennikarzy i fotografów, po raz pierwszy od lipca, gdy Anders Behring Breivik zastrzelił tam 69 osób. Wcześniej na wyspę wpuszczono jedynie ocalałych i bliskich ofiar.