Norweski minister: Policja spisała się fantastycznie
26 lipca 2011 Norweski minister sprawiedliwości Knut Storberget podziękował we wtorek policji za "fantastyczną" pracę, którą wykonywała w następstwie piątkowych ataków w Oslo i na wyspie Utoya. Wcześniej siły bezpieczeństwa były krytykowane za zbyt wolną reakcję na zamachy.