• Wojceich Waglewski; fot. Arek Powałka
  W obsadzie spekataklu "Piękne spojrzenie" m.in. Wojciech Waglewski, Novika, Jacek Budyń Szymkiewicz (Pogodno), Michał Wiraszko (Muchy) oraz bohaterowie wydarzenia – młodzi podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych w Owińskach. Wszyscy wystąpią w spektaklu teatralno-muzycznym Katarzyny Stoparczyk , który wystawiony zostanie w niedzielę 16 grudnia w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce
 • Novika
  Wokalistka i didżejka Katarzyna Nowicka (Novika) kończy współpracę z radiową Czwórką (Polskie Radio). Jak podaje portal Press.pl od października będzie mieć audycję w Chillizet (Eurozet).
 • Novika do śpiewania zaprosiła swoją córeczkę Ninę
  Dziś, 26 maja, z okazji Dnia Matki, Novika opublikowała teledysk do utworu "Mommy Song".
 • Jonny Greenwood na Open'erze 2013
  Na liście gwiazd tegorocznego festiwalu Heineken Open'er pojawiły się nowe nazwiska i nazwy, a wśród nich Nas, Kaliber 44 i Jonny Greenwood – bez Radiohead i tym razem również bez Krzysztofa Pendereckiego. Start już 3 lipca, więc rozpoczynamy wielkie odliczanie!
 • Novika wraca z nową płytą
  Novika – jedna z czołowych postaci rodzimej sceny klubowej – ogłosiła trasę koncertową, wspierającą premierę jej najnowszej płyty "Heart Times". Dwukrotna laureatka nagrody Fryderyk odwiedzi sześć polskich miast.
 • Novika wraca z utworem "Who Wouldn't"
  "Who Wouldn't" to moment zadumy nad istotą intymnej bliskości w dzisiejszych zabieganych czasach. O aranżację zadbał ceniony producent Bogdan Kondracki, z którym Novika współpracowała jak dotąd przy każdym wydawnictwie. Kawałek zapowiada nowy album artystki, "Heart Times".
 • Stylizacyjne szaleństwo! Gwiazdy na Fryderykach
  Tym razem było naprawdę ciekawie! Zamiast strojnych, ale mdłych sukni niektóre gwiazdy zaprezentowały kreacje skromniejsze, ale z charakterem. Stylizacje nawiązujące do lat 70. i 80., oryginalne kroje i akcesoria oraz szaleństwo wzorów – tak mieniły się gwiazdy na rozdaniu Fryderyków 2012. Zobacz!
 • Coma i wręczajacy nagrodę Grzegorz Markowski
  Ania Rusowicz i Zakopower to laureaci największej liczby statuetek w kategorii muzyka rozrywkowa, wręczanych podczas tegorocznej gali Fryderyki 2012. Ale prawdziwy rekord pobiła Katarzyna Nosowska zdobywając 30. Fryderyka w swojej karierze. Uroczystość odbyła we czwartek w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Oto gala w fotograficznym skrócie...
 • Do sieci trafił nowy teledysk Noviki
  Do sieci trafił nowy teledysk Noviki. Wideo powstało do nagrania "Kinds Of Love" w remiksie Rawskiego. Twórcą teledysku, w którym główną rolę grają klocki lego jest maturzysta z Poznania.
 • Novika zaprezentuje materiał z płyty "Lovefinder"
  Do grona polskich wykonawców, którzy pojawią się podczas tegorocznego festiwalu Tauron Nowa Muzyka znaleźli się Wojtek Mazolewski Quintet i Novika.