• Dziewczynka
  Nowe technologie zawładnęły terapią i pewnym krokiem wkraczają w świat diagnozy autyzmu. Co jednak ciekawe komputery powoli zaczynają odchodzić do lamusa na rzecz coraz powszechniejszych aplikacji na tablety. Sprawdźmy, jakie rozwiązania na urządzenia dotykowe z powodzeniem podbijają świat dziecka autystycznego.
 • Nowe technologie
  W Polsce obecnie 25% telefonów stanowią smartfony. Według tegorocznego raportu Generation Mobile przeciętny użytkownik to zazwyczaj mężczyzna, a zdecydowana większość (93%) „smartfonowców” korzysta z aplikacji (raport IAB 2013). Współczesny mężczyzna nie rozstaje się ze swoim smartfonem i korzysta z aplikacji, które ułatwiają codzienne życie, zarówno zawodowe jak i osobiste.
 • Nastolatka
  Smartfony nie tylko mają wpływ na komunikację między ludźmi ale również na... aktywność seksualną nastolatków - wynika z najnowszych badań. Nastolatki używające smartfonów dwa razy częściej decydują się na wirtualny seks.
 • Kim Dzong Un
  Dotychczas uważano, że to broń atomowa jest tą najgroźniejszą w arsenale Korei Północnej. Jak się okazuje ten zapóźniony technologicznie kraj stworzył jednostkę cyberżołnierzy, których już dziś określa jako swoją dumę i stawia na równi z bronią jądrową.
 • Samookaleczanie - dziewczyna z żyletką
  Te wstrząsające dane powinny zaalarmować wszystkich rodziców, opiekunów i pedagogów. Liczba dzieci przyjmowanych do szpitala na skutek samookaleczeń wzrosła w przeciągu ostatniej dekady o 70 procent! Nawet co dziesiąte dziecko okalecza się przynajmniej raz w tygodniu. Truje się, „tnie”, celowo spada z roweru lub wali głową w ścianę… Co sprawia, że dzieci krzywdzą siebie i jak je przed tym chronić?
 • Bogacz przed komputerem
  W tym sektorze wystarczy zaledwie kilka lat, żeby zgromadzić na koncie bankowym miliony dolarów. Każdego dnia nowi zapaleńcy próbują trafić na kolejną żyłę złota w biznesie technologicznym. Tym panom już się to udało.
 • Wyznanie miłości kobiecie
  Żyjemy w erze rozbuchanych technologii, ale w kwestii uczuć kobiety wciąż pozostają tradycjonalistkami. Chcesz wyznać miłość ukochanej, zaprosić seksowną dziewczynę na randkę? Zapomnij o SMS-ach i Facebooku! Czego jeszcze unikać? Oto, stworzona na podstawie badań, lista najgorszych sposobów na okazywanie kobiecie uczuć.
 • Co zamiast walentynki?
  Jeśli nie masz ochoty na to, aby wysłać tradycyjną walentynkę lub też uważasz, że byłoby to mało oryginalne z pomocą przychodzą nowe technologie. Oto jak możesz wykorzystać internet, bluetooth i urządzenia mobilne.
 • Męska rzecz!
  Te zegarki mają duszę i nie trzeba być znawcą, żeby przyznać, że to małe dzieła sztuki. Do ich wykonania wykorzystano m.in. fluorescencyjny płyn i dwa małe tłoki. Niezwykły design łączy się z nowoczesnymi technologiami. Zobacz jak to działa!
 • Tootherem możesz stać się w jednej chwili
  „Chłopiec z sąsiedztwa”, „idealny kandydat na zięcia”, „lelum polelum” – jeśli kiedykolwiek tak cię nazwano, powinieneś przeczytać to do końca. Jest dla ciebie ratunek. Kilka ustawień w twoim telefonie komórkowym może zrobić z nieśmiałego dziecka zabawowego lowelasa, a przy okazji wypełni książkę adresową dziesiątkami gorących numerów. Tootherem możesz stać się w jednej chwili.