• "Ave, Cezar!" (reżyseria Joel Coen, Ethan Coen)
  Premiery tego weekendu proponują widzom podróże w czasie… Do lat czterdziestych i pięćdziesiątych można się wybrać z bohaterką oscarowego (trzy nominacje) "Brooklynu", gwiazdami fantastycznego show braci Coenów i ocalałą z Holokaustu żydowską dziewczynką z filmu Michała Szczerbica. Zadowoleni będą też miłośnicy kina artystycznego i dzieciaki, przed którymi swoje podwoje otwiera kolorowy "Zwierzogród". Co dokładnie jest grane w polskich kinach? Zobaczcie w naszej galerii, bo jest w czym wybierać.
 • Premiery w kinach: "Zjawa"
  W polskich kinach debiutuje film Alejandro Gonzáleza Inárritu "Zjawa" – już nagrodzony trzema Złotymi Globami, a nominowany aż do 12 Oscarów. W cieniu głośnego dramatu z Leonardo DiCaprio w roli głównej na ekrany naszych kin wchodzi jeszcze siedem innych produkcji. Które zobaczyć warto? Podpowiadamy.
 • "Hotel Transylwania 2" (reżyseria: Genndy Tartakovsky)
  Gangster, linoskoczek, wampir, performer, morderca – oto bohaterowie filmowych opowieści debiutujących w tym tygodniu na ekranach polskich kin. Podpowiadamy, na którą z nich warto wybrać się do kina?
 • Szybki i wściekły Ed Skrein w filmie "Transporter: Nowa moc"
  Najgłośniejszą premierą tego weekendu w polskich kinach jest biografia hiphopowej legendy "Straight Outta Compton". Jednak na amerykańskim hicie nowości się nie kończą. Oto zwiastuny reszty wchodzących na ekrany filmów.
 • "Straight Outta Compton" (reżyseria: F. Gary Gray)
  Historia pionierów gangsta rapu "Straight Outta Compton" okazała się wielkim i niespodziewanym hitem w USA – już w pierwszy weekend wyświetlania fil zarobił 56,1 mln dolarów i wciąż okupuje szczyt amerykańskiego box office. Czy zachwyci też polskich widzów? Zobaczymy, bo właśnie debiutuje na naszych ekranach. A w jej cieniu wchodzi na nie jeszcze pięć premier. Co wybrać?
 • "Kryptonim U.N.C.L.E." (reżyseria: Guy Ritchie)
  Nieźli agenci z "Kryptonim U.N.C.L.E." już podbili serca widzów na świecie. Teraz czas na Polskę, bo ich urokowi naprawdę trudno się oprzeć… W cieniu nowego filmu Guya Ritchiego na ekrany wchodzi jeszcze pięć produkcji. Czy równie udanych?
 • "Ted 2" (reżyseria: Seth MacFarlane)
  Pogoda nas nie rozpieszcza, więc ratunkiem na nudę może stać się kino. Na polskich ekranach debiutuje pięć produkcji. Co wybrać?
 • "Terminator: Genisys" (reżyseria: Alan Taylor)
  Minionki czy piątka kompanów z głowy nastoletniej Riley: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek – oto jest pytanie, przed którym niejeden dzieciak i dorosły stanie. A na świetnych animacjach przecież gorących premier nie koniec, bo do akcji wkracza prezydent Samuel L. Jackson, znów wielki Al Pacino i sam Terminator, odradzający się jak Feniks z popiołu i tytułu filmu Christiana Petzolda. Oto przegląd kinowych premier najbliższych dni.
 • "Dziewczyna warta grzechu" (reżyseria: Peter Bogdanovich)
  Legendarny reżyser Peter Bogdanovich wraca na ekrany w świetnym stylu, a jego "Dziewczyna" z pewnością jest warta grzechu. Ale to tylko jedna z weekendowych premier w polskich kinach. Co jeszcze warto zobaczyć?
 • "Agentka" (reżyseria: Paul Feig)
  Ci, co nie grillują, nudzić się w kinie nie będą. Podczas długiego, czerwcowego weekendu na polskich ekranach debiutują m.in. opowieści o tajnej agentce na wesoło, legendach boksu i pani, która szuka pana. A do tego kinomanów czeka jeszcze trzęsienie ziemi (w Kalifornii) i film nagrodzony w Warszawie. Jest więc w czym wybierać.