• Volkswagen Passat GTE
  Volkswagen Passat świętuje 45. urodziny. Od 1973 roku wprowadzono już osiem generacji tego niemieckiego auta. Teraz firma z Wolfsburga zdecydowała się podbić stawkę. Oto Passat w nowej odsłonie.
 • Ford mondeo
  Specjaliści z Euro NCAP ogłosili najnowsze wyniki testów zderzeniowych. Niszczącym próbom poddali samochody, które przed chwilą zadebiutowały na rynku.
 • Volkswagen passat
  Nowa limuzyna i kombi już w Polsce! Volkswagen wjechał nad Wisłę nowym passatem i to od razu w dwóch wersjach. W salonach niemieckiej marki można już oglądać, testować i zamawiać ten samochód. Cena? Zobacz, co dostaniesz za złotówki.
 • Volkswagen passat
  Nowy volkswagen passat jako limuzyna i kombi już w Polsce! W salonach niemieckiej marki można zamawiać ten samochód. "Klienci indywidualni poświęcają więcej czasu na sprawdzenie różnych możliwości zakupu i wybór konkretnego egzemplarza, zwłaszcza, że listy wyposażenia dodatkowego, paleta kolorów i tapicerek w przypadku nowego passata są bardzo obszerne" - mówi w rozmowie z portalem dziennik.pl Tomasz Tonder, kierownik do spraw PR Volkswagena.
 • Volkswagen passat
  Volkswagen ogłosił, że rusza w Polsce z przedsprzedażą najnowszego passata i to od razu dwóch odmianach nadwoziowych - limousine i variant (kombi). Samochód będzie dostępny w trzech wersjach wyposażeniowych trendline, comfortline i highline. Co i za ile?