Rosja chciała ochrony dla ambasady. "Gdyby to było w Niemczech..."
19 listopada 2013Rosja chciała wzmocnienia ochrony swojej ambasady w Warszawie przed "Marszem Niepodległości" 11 listopada. Otrzymała jednak zapewnienie, że nie dojdzie do żadnych incydentów. Takie informacje przekazał szef rosyjskiej dyplomacji Siergiej Ławrow podczas śniadania prasowego w redakcji rządowej "Rossijskiej Gaziety".