"Polska nie godzi się na zwiększenie redukcji emisji dwutlenku węgla"
22 czerwca 2011 Polska nie godzi się na zwiększenie redukcji emisji CO2 przez całą UE, gdyż mogłoby to doprowadzić m.in. do wzrostu cen energii; inne kraje muszą to zrozumieć - powiedział w środę PAP minister ds. europejskich Mikołaj Dowgielewicz.