• Temida, sąd
  Jeżeli sędziowie w końcu wyjdą ze swoich wież z kości słoniowej, będzie to chyba jedyna dobra rzecz, jaka wyniknie z całej tzw. reformy wymiaru sprawiedliwości. dobra nie tylko dla samego środowiska, lecz przede wszystkim dla społeczeństwa.
 • Polskie pieniądze
  Co piąty Ukrainiec chce zarabiać ponad 5 tys. zł. I to na starcie! Tak przynajmniej wynika z najnowszych danych agencji Upper Job.
 • Mów do mnie normalnie
  Kawa w kawiarni czy spacer w parku? Seks na pierwszej randce, a może… dopiero po ślubie? Związek na dobre i na złe czy raczej… układ bez zobowiązań? Czego tak naprawdę pragną kobiety? Sprawdziliśmy to! W grudniu br. Sympatia.pl zapytała użytkowniczki serwisu o to, czego tak naprawdę pragną. W sondzie udział wzięły niemal 3 tysiące pań!
 • Premier Arsenij Jaceniuk
  Rosja zapowiada, że będzie czekać na spłatę długu przez Ukrainę do końca roku. Termin spłaty zobowiązań mija dziś. Chodzi o 3 miliardy dolarów które rosyjskie władze pożyczyły byłemu prezydentowi Wiktorowi Janukowyczowi.
 • Artur Boruc i Sara Boruc
  Sara Boruc z powodzeniem zadebiutowała w polskim show biznesie. Celebrytką interesuje się nie tylko kolorowa prasa, ale i największe stacje telewizyjne. Polsat zaproponował jej udział w "Tańcu z gwiazdami" niestety okazało się, że oczekiwania finansowe żony bramkarza daleko przewyższają możliwości producentów tanecznego show.
 • Randka
  Szykując się na pierwszą randkę wyobrażamy sobie jej przebieg. Myślimy o miejscu, atmosferze. Przede wszystkim jednak zastanawiamy się jak będzie wyglądać i zachowywać się nasz potencjalny partner. Jak nas przywita, o czym będziemy rozmawiać. Największe w Polsce internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl przeanalizowało prawie trzy tysiące odpowiedzi udzielonych w sondażach na temat pierwszych spotkań poza siecią. Jakie zachowania, jaki wygląd nie umkną uwadze pań i panów? Kto zostanie zaproszony do dalszego randkowania?
 • Para
  Buduje bliską więź, wyzwala hormony szczęścia i podsyca miłosny ogień – to wszystko czyni dotyk. Jak wynika z badania marki Durex, stanowi bardzo ważną część każdego związku między dwojgiem ludzi – tak przyznaje aż 93%1 badanych. Jednocześnie, co drugi Polak pragnie, aby jego partner poświęcał więcej czasu na codzienną bliskość. Co więc można zrobić, aby czuły dotyk na stałe zagościł w relacji kochanków? Radzi marka Durex i ekspert od intymnej sztuki masażu ciała.
 • Doda, jeszcze niedawno opowiadała w wywiadach o swoich wygórowanych oczekiwania wobec mężczyzn, które sprawiają, że trudno znaleźć jej takich, którzy by im sprostali. Teraz okazuje się, że piosenkarka nieco spuściła z tonu i obniżyła poprzeczkę ewentualnym adoratorom.