• Warszawa Wisła
  Właścicielowi kóz przebywających na wyspie na Wiśle przedstawiono w poniedziałek zarzuty znęcania się nad zwierzętami. Mężczyzna nie przyznał się do zarzucanego czynu i odmówił składania wyjaśnień - poinformował we wtorek PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa - Praga w Warszawie Marcin Saduś. Stołeczny Zarząd Zieleni poinformował również, że rozwiązał umowę z wykonawcą odpowiedzialnym za utrzymanie stada owiec i kóz na wyspie na Wiśle w okolicy Golędzinowa.  Umowa zawarta na pół roku, miała obowiązywać jeszcze do końca miesiąca, a jej kwota opiewała na ponad 96 tys. zł.
 • Przyprawy
  Jakie produkty mają właściwości oczyszczające i co z nich przygotowali?
 • Odchudzanie
  W jakich przypadkach nie powinno się stosować głodówek?
 • Kobieta je zupę
  Wahania nastrojów, uczucie niepokoju i poddenerwowanie, niski poziom energii, senność, łaknienie słodyczy, ból głowy czy niestrawności – w ten sposób nasz organizm daje sygnały, że ma za dużo toksyn i w związku z tym nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Zdrowie na zewnątrz, rozpoczyna się od harmonii wewnątrz i tylko eliminacja nadmiernej ilości złych substancji z poszczególnych narządów zapewni dobre samopoczucie i kondycję. Warto o to zadbać już teraz, by okres wakacyjny rozpocząć w zdrowym ciele...
 • Homeopatia
  - Szeptucha nie jest zawodem, tego nie ma w książkach, tego nie da się nauczyć - powiedziała szeptunka Elżbieta Kuc. - Jeżeli ktoś choruje, to często odczuwam jego ból - zdradziła. - Umiem w sekundę przenieść się w świat tego człowieka i szukam punktów stycznych, żeby móc do niego dotrzeć - dodała.
 • Zielony smoothie
  Na czym polega dieta oczyszczająca? Czy jest skuteczna?
 • Warzywa i owoce
  Przez niektórych nazywana postem owocowo-warzywnym, przez innych kuracją detoksykującą. Nie brakuje osób, które zachwalają jej spektakularne efekty odchudzające. Ale i takich, które przestrzegają przed jej szkodliwym działaniem. Na czym polega dieta dr Dąbrowskiej?
 • Bób
  Nie ma dobrze zbilansowanej diety bez błonnika. Pod tą nazwą kryje się grupa substancji pochodzenia roślinnego. Nie są one rozkładane przez enzymy trawienne. Błonnik bywa inaczej nazywany włóknem pokarmowym. Ma bardzo duży wpływ na pracę układu pokarmowego, wspiera proces odchudzania, pomaga oczyścić organizm z toksyn oraz pozwala kontrolować poziom cukru we krwi. W jakich produktach można go znaleźć?
 • Kobieta je owoce
  Kiedy na przednówku wiosny zaczyna brakować sił, warto pomyśleć o wsparciu organizmu "od środka".
 • Kuchnia azjatycka
  - Proponowałabym oczyścić swój organizm po okresie zimowym - podkreśliła dietetyk. Jak to zrobić? Powiedziała o tym w "Dzień Dobry TVN" Aneta Łańcuchowska.