• Dieta OXY następszynią diety Dukana?
  Jeśli lubisz jeść kefir z otrębami, koktajle mleczne i pierś z kurczaka gotowaną na parze, dieta OXY raczej przypadnie ci do gustu. Zwłaszcza że działa skutecznie, a nie zagraża zdrowiu tak jak dieta Dukana.
 • Karp z cytryną
  Wigilia i święta Bożego Narodzenia to czas spędzony w gronie najbliższych. Jednak zwykle kończy się to na ucztowaniu przy suto zastawionym stole, który jest efektem wcześniejszego szaleństwa zakupowego i wielogodzinnego gotowania. A może tym razem zrezygnować z tych niezdrowych przyzwyczajeń i zapoznać się z ofertą cateringów dietetycznych. Co ciekawe, wiele firm świadczących takie właśnie usługi, poleca specjalne, świąteczne menu.
 • Cynamon
  Można jeść i chudnąć? Oczywiście! Pod warunkiem że sięgniesz po produkty, które pomagają uporać się ze skutkami diety o wysokiej zawartości tłuszczu. Jednym z nich jest cynamon.
 • Skuteczne odchudzanie
  Dieta, odchudzanie, wyrzeczenia i wreszcie jest! Efekt wymarzonej sylwetki został osiągnięty. Co jednak zrobić, by nie pojawił się wkrótce inny, zupełnie niechciany efekt?
 • Kobieta poddana hipnozie
  Czy za pomocą hipnozy można kogoś odchudzić? Hipnoterapeuta wyjaśnia.
 • Co jeść, by tracić nadliczbowe kilogramy?
  Są sycące, smaczne i bardzo zdrowe. Do tego nie zapłacisz za nie majątku i możesz kupić je niemal wszędzie. Zobacz produkty, które w naturalny sposób odchudzają.
 • Con Yan
  Ten Azjata wpadł na nietypowy pomysł na schudnięcie. Con Yan zrzucił 30 kg dzięki noszonemu na głowie kamieniowi. Mężczyzna ważył około 115kg i był dostatecznie zdesperowany, by się tym zająć. Chińskie metody, diety i mordercze treningi wydawały mu się zbyt drogie lub niebezpieczne dla zdrowia. Wpadł więc na pomysł, by ćwiczyć aerobik z kamieniem na głowie. Metoda ta okazała się wyjątkowo skuteczna i waga zaczęła drastycznie spadać.
 • Przejście na dietę to najszybszy sposób na utratę wagi
  Próbowałeś kiedykolwiek zrzucić wagę i choć odniosłeś chwilowy sukces, kilogramy wróciły? A może nadal nie znalazłeś diety, na której dałbyś radę wytrwać? Poznaj kilka obiegowych opinii, które przeszkadzają w odchudzaniu.
 • Kobieta jedząca makaron
  Nie cichnie dyskusja na temat składników diety, które utrudniają utrzymanie prawidłowej masy ciała. Tłuszcze, a może węglowodany? Uczeni przeanalizowali dane z 53 badań, które objęły niemal 67 tys. wolontariuszy, i wskazują winnego otyłości.
 • Postaw na białko
  Jeśli chcesz utrzymać wagę pod kontrolą i przy okazji zrzucić kilka kilogramów, dobrze komponuj swoje menu. Wybieraj przekąski zawierające dużo białka.