• Joanna Moro
  Wulkan energii na parkiecie, absolutny perfekcjonista w swoim fachu i bardzo wymagający nauczyciel - partnerki Rafała Maseraka z "Tańca z gwiazdami" szybko dowiadują się, że to, co miało być zabawą, jest tak naprawdę bardzo ciężką pracą. O Joannie Moro która aktualnie z niem trenuje, bez cienia przesady można powiedzieć, że wygląda na taką, z której tancerz wyssał ostatnie soki...
 • Anna Guzik i Katarzyna Zielińska i Małgorzata Socha
  Dla niektórych zmiana wyglądu przełożyła się bezpośrednio na naprawdę duże pieniądze. Dla innych była czynnikiem, który wpłynął na zwiększenie popularności, a ta w ostatecznym rozrachunku też oznacza większe dochody. Nie ma co: warto się odchudzać!
 • Ekstremalnie szczupłe ciało
  Pogodynka nigdy nie miała obfitych kształtów, ale rozmiar, który teraz nosi, na pewno nie różni się od "zerówki", którą chwalą się modelki. Podoba Wam się takie ciało?
 • Spektakularna metamorfoza Christiny Aguilery
  Nareszcie! Można powiedzieć, że gwiazda wróciła do formy i wygląda jak za dawnych lat, a nawet lepiej. Ciekawe tylko, ile ją kosztowało zrzucenie tylu zbędnych kilogramów...
 • Maryla Rodowicz
  Wielokrotnie krytykowana za styl Maryla Rodowicz zaprezentowała się zupełnie nowej odsłonie. Na premierze książki "Ludzkie gadanie" pojawiła się w "trudnej" kreacji, ale stylizacja dała zaskakująco dobry efekt, bo gołym okiem było widać, że gwiazda straciła co najmniej kilka kilogramów i wygląda naprawdę świetnie. Zobaczcie.
 • Joanna Moro
  Rozkwit jej kariery to idealny dowód na to, że czasami jedna rola potrafi zmienić w życiu aktora dosłownie wszystko. Joanna Moro, odtwórczyni głównej roli w serialowym hicie o losach Anny German, z dnia na dzień dołączyła do grona gwiazd, których obecność jest mocno pożądana na każdej imprezie. Oczywiście, co za tym idzie, aktorka musi sprostać aktualnym kanonom piękna. Jak to robi? Chudnąc!
 • Anna Bałon
  Ania Bałon była jedną z najbardziej wyrazistych dziewczyn biorących udział programie Top Model 2. Zostań modelką. Nastoletnia wtedy Ania z dumą opowiadała, jak udało jej się schudnąć i że jest zachwycona efektami swojej pracy. Ciekawe, czy teraz, kiedy wraca do dawnych kształtów, czuje się równie dobrze... Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia.
 • Marta i Wiktoria Grycan
  Mimo że zarówno Marta, jak i Wiktoria Grycan wielokrotnie podkreślały, jak bardzo kochają swoje krągłości, obie straciły co najmniej po kilka kilogramów. Zobaczcie!
 • Nigella Lawson
  Bodaj najsłynniejsza "miłośniczka rozkoszy podniebienia" totalnie zmieniła swój wizerunek i od jakiegoś czasu nieustannie chudnie, co, trzeba przyznać, wychodzi jej na dobre. Odmłodzona utratą kilogramów Nigella wygląda świetnie. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia.
 • Metamorfoza totalna: odmieniona Violetta Arlak
  To się nazywa metamorfoza totalna! Słynąca z pełnych kształtów 44-letnia Violetta Arlak schudła w ostatnim czasie około 20 kg. Ta zmiana wagi odjęła jej lat i dodała seksapilu. Naszym zdaniem aktorka wygląda nieziemsko. Zobaczcie!