• Michał Figurski, Odeta Moro
  Michał Figurski dwa miesiące temu, w stanie ciężkim trafił od szpitala, w którym przebywa do dziś. Jak obecnie czuje się dziennikarz, zdradziła mediom jego była żona, Odeta Moro.
 • Odeta Moro-Figurska, Michał Figurski
  Michał Figurski i Odeta Moro rozwiedli się po kilku latach małżeństwa. Dziennikarka w ostatnim wywiadzie zasugerowała, że głównym powodem rozstania była zdrada jakiej dopuścił się jej mąż.
 • Odeta Moro-Figurska, Michał Figurski
  Michał Figurski już nie narzeka na swoją sytuację zawodową, dla odmiany jednak, niezbyt dobrze układa się w jego życiu osobistym. Żona dziennikarza, utrudnia mu ponoć spotkania z córką, ponieważ nie chce, by tryb życia taty miał na nią zły wpływ.
 • Michał Figurski i Odeta Moro-Figurska przez lata uchodzili za jedną z lepiej dobranych par w polskim show biznesie. Niestety ostatnia plotka głosi, że ich małżeństwo przeżywa poważny kryzys, który może zakończyć się rozwodem.
 • Po aferze z żartami na temat Ukrainek, Michał Figurski i Kuba Wojewódzki znaleźli się w ogniu krytyki opinii publicznej. Dla Figurskiego, skończyło się to także utratą pracy w radio i zerwaniem wielu kontraktów zawodowych. Okazuje się, że sytuacja finansowa dziennikarza nie wygląda najlepiej.
 • Po wakacyjnej przerwie poranna audycja TVP1 powróci na ekrany. "Kawę czy herbatę?" poprowadzą trzy pary prezenterów, zamiast dotychczasowych pięciu. W nowej odsłonie z widzami nie spotkają się już Michał Adamczyk, Marek Zając, Odeta Moro-Figurska oraz Anna Matusiak .
 • Rajd Barbórka - kia picanto race gwiazdą na Karowej
  Chęci do kręcenia kierownicą to za mało. Trzeba jeszcze wiedzieć jak kręcić, żeby dojechać w jednym kawałku do celu. Na własnej skórze przekonały się o tym gwiazdy, które widzisz codziennie w telewizji…
 • Długie do ziemi, ale to nie znaczy, że szczelnie okrywają i ukrywają przed oczami ciekawskich kształty. Zwiewne spódnice to prawdziwy hit wśród celebrytek. Uszyte z delikatnych materiałów, często plisowane lub rozcięte i koniecznie falujące w rytm kroków. Zasłaniają zamiast odsłaniać, ale czy to oznacza, że znane panie wypadają w nich gorzej i mniej seksownie? Zobaczcie i oceńcie!
 • Wyjątkowa impreza dla młodych mama
  Bezpłatne porady położnej, konsultanta laktacyjnego, dietetyka, instruktora chustowania… Nauka masażu i kąpieli maluszka, bezpłatne badania a na dodatek – możliwość pozowania w profesjonalnej sesji fotograficznej i wygrania atrakcyjnych nagród. Takie oto atrakcje czekają na młode i przyszłe mamy na wyjątkowej imprezie, która odbywa się pod naszym patronatem.
 • Lwice mało salonowe: nieudane kreacje polskich celebrytek
  "Modnie" nie znaczy jeszcze "ładnie". Nawet najbardziej zgodna z trendami kreacja zawiedzie, jeśli nie jest dopasowana do urody i sylwetki a zamiast podkreślać piękno – szpeci. Są style, kroje i fasony, w przypadku których nieudany efekt jest prawie gwarantowany. Zobaczcie!