Tusk uczci ofiary katastrofy. "Nie mam powodu uciekać z Polski"
09 kwietnia 2013Kłamstwem jest, że Polacy nie mogą zjednoczyć się 10 kwietnia i razem
wspominać ofiary katastrofy smoleńskiej - uważa Donald Tusk. Podczas
konferencji prasowej premier powiedział, że sam jest gotów "modlić się z
każdym".