Bilans ofiar kataklizmu rośnie. Trzy osoby napromieniowane
12 marca 2011 Po awarii elektrowni atomowej w Japonii są już pierwsi napromieniowani. W następstwie trzęsienia ziemi i tsunami w Japonii zginęło i zaginęło
ponad 1800 osób - podała w sobotę agencja AFP, powołując się na
prowizoryczne obliczenia japońskiej policji i swoje własne.