• Zakochani przy kawie
  Ferie zimowe w Polsce trwają na dobre. Dla tych, którzy nie planują dłuższego urlopu, Skyscanner przygotował kilka przyjaznych dla portfela propozycji na ciekawy city-break. W związku ze zbliżającymi się Walentynkami, warto pomyśleć o oryginalnym prezencie i zabrać ukochaną osobę na randkę w podróży.
 • SKOK Wołomin
  Kasa będzie wystawiona na przetarg za 1 zł - bez 200 mln zł zdeponowanych przez syndyka na lokatach - pisze piątkowa "Rzeczpospolita".
 • Łukasz Przybyłek / źródło: lotoholik.pl
  Mam zwykłą urzędniczą pensję, więc to nie jest tak, że trzeba być milionerem. Moje podróżowanie polega na wyszukiwaniu specjalnych okazji, tanich lotów, zniżek w rodzaju "Budapeszt za 80 zł", "autobusem do Berlina za 30 zł", "za 40 zł do Wilna". A jak w daleki świat, to są to wydatki rzędu 400 zł do Japonii, za 800 na Kubę - opowiada Łukasz Przybyłek, podróżnik i "lotoholik", który właśnie rzucił pracę i wyprowadza się do Malezji.
 • Kupileś tani bilet w rublach? Nie zdziw się, gdy za lot zapłacisz 2 razy więcej
  Rubel zakręcił cenami biletów w Aerofłocie. Okazje cenowe sprzed kilku dni w ostatecznym rozliczeniu będą jednak dwukrotnie wyższe. Wszystko przez huśtawkę kursu rosyjskiej waluty.
 • "Black Friday" w USA
  Szaleństwo zakupowe związane z ‘’Czarnym Piątkiem’’ rozpoczęło się w Stanach Zjednoczonych już w czwartek. Kilka największych sieci handlowych w USA w tym dniu otworzyło swoje sklepy już od godziny 18, kiedy tradycyjnie Amerykanie spożywają indyka i celebrują święto Dziękczynienia.
 • Centrum handlowe
  W polskich sklepach i centrach handlowych zaczęły się wyprzedaże. Ciuchy i sprzęt RTV oraz AGD przeceniono nawet o 70 procent. Klienci tracą głowę, a handlowcy perfidnie to wykorzystują.
 • Makieta domu
  Przez zastój na rynku nieruchomości najbardziej spadły ceny domów. W stolicy potaniały nawet o 20 - 30 proc.
 • Paweł Rożyński
  Sytuacja gospodarcza Białorusi pogarsza się w zaskakującym tempie. Dla polskich firm to zagrożenie, ale i wielka szansa - pisze Paweł Rożyński.
 • Wody kolońskie 2011 roku
  Najlepsze wody kolońskie na 2011 nie wpisują się w dotychczasowe trendy. Doświadczysz zapachów opartych na tradycyjnych aromatach drewna i piżma, ale wzmocnionych wonią ziół i kwiatów. Pora pożegnać się z wetiwerem i bergamotką, bo główny trend wód kolońskich 2011 roku to powrót do ciepłych zapachów z wyrafinowaną kwiatową nutą. Oto najbardziej polecane zapachy tego roku.