• Olga Fibak, Wojciech Fibak
  Olga i Wojciech Fibakowie od dwóch tygodni nie są już małżeństwem. Decyzję o rozstaniu podjęła ponoć żona byłego tenisisty po tym, jak prywatny detektyw dostarczył jej dowody na zdrady męża.
 • Wojciech Fibak i Olga Fibak
  Po ponad roku od złożenia pozwu i czterech rozprawach sądowych, Wojciech Fibak i Olga Sieniawska formalnie zakończyli swoje małżeństwo. Para znacznie wcześniej ustaliła szczegóły rozstania, dlatego w sądzie obyło się bez kłótni i dramatów.
 • Wojciech Fibak i jego żona Olga w październiku mieli stanąć przed sądem, by oficjalnie zakończyć swoje małżeństwo. W ostatnich dniach jednak, para wiele czasu spędza razem i wiele wskazuje na to, że do rozwodu nie dojdzie.
 • Myli się ten, kto sądzi, że małżeństwo państwa Fibaków rozpadło się przez to, iż w mediach wybuchła afera związana z kontrowersyjnymi praktykami byłego tenisisty. Pani Olga ponoć od kilku już lat wiedziała, że jest zdradzana i sukcesywnie zbierała haki na niewiernego małżonka.
 • Wojciech i Olga Fibakowie niebawem oficjalnie zakończą swoje małżeństwo. Para ponoć doszła do porozumienia w kwestii warunków rozstania i podziału majątku. Co żona milionera dostanie na odchodne?
 • Po głośnym artykule magazynu "Wprost", obnażającym kontrowersyjne praktyki Wojciecha Fibaka, w plotkarskiej prasie pojawiają się kolejne szokujące doniesienia związane z tą sprawą. Ostatnia plotka mówi o tym, iż Olga Fibak dysponuje sekstaśmą, będącą dowodem na niewierność jej męża.
 • Zanim światło dzienne ujrzał głośny reportaż obnażający kontrowersyjne praktyki Wojciecha Fibaka, były tenisista i jego żona podjęli decyzje o rozwodzie. Ustalenia jakie ponoć poczynili, w świetle ostatniej afery nabierają nowego znaczenia.
 • Wojciech Fibak i jego żona Olga już za klika dni stawią się na swojej pierwszej rozprawie rozwodowej. Pomimo rozpadu związku, partnerka byłego tenisisty, wspiera go w obliczu obyczajowego skandalu, którego bohaterem stał się w ostatnich dniach.
 • Młodsze partnerki - starsi pratnerzy.
  Pary, które przedstawiamy, udowadniają, że jeśli ludzi łączy prawdziwa miłość, to żadne różnice nie są w stanie ich rozdzielić, a już na pewno nie tak prozaiczne jak wiek! Mimo że nie tym związkom nie wróżono długiej i szczęśliwej przyszłości, one istnieją i całkiem dobrze się mają. Oto, kto w polskim show-biznesie nie boi się łamać konwenansów i dla miłości jest gotów naprawdę wiele zaryzykować.