• Damy i huzary / fot. I. Sobieszczuk
  Największa scena teatralna w Polsce 16 listopada o godz. 20:25 w TVP1 pokaże premierę spektaklu "Damy i huzary" Aleksandra hr. Fredry w reżyserii Krystyny Jandy. To jedna z największych telewizyjnych produkcji teatralnych ostatnich lat, przygotowana z okazji obchodów 250-lecia teatru publicznego w Polsce.
 • Olga Lipińska
  Z okazji drugich urodzin, TVP Rozrywka zaprasza widzów na nowy program Olgi Lipińskiej. Artystka powraca do Telewizji Polskiej z sześcioodcinkowym cyklem "Olga Lipińska zaprasza" od 26 kwietnia, w niedziele o godz. 20:40.
 • Olga Lipińska, Kacper Kuszewski
  Kacper Kuszewski od 13 lat gra w serialu "M jak miłość" i przez większość widzów jest utożsamiany wyłącznie z rolą Marka Mostowiaka. Zdaniem Olgi Lipińskiej to bardzo zła sytuacja, bowiem aktor zmarnował w telenoweli swój talent.
 • Damy wieczorową porą - stylowa mieszanka na 60. urodzinach Waldemara Dąbrowskiego.
  Dokładnie wczoraj, 23 sierpnia, Waldemar Dąbrowski - były minister kultury, obchodził 60. urodziny. Z tej okazji zorganizował przyjęcie, na które zaprosił wiele znanych postaci. Wśród gości nie mogło oczywiście zabraknąć pięknych pań. Na przyjęciu pojawiły się m.in. Jolanta Kwaśniewska, Olga Lipińska czy Joanna Przetakiewicz. Naszą uwagę przykuła szczególnie Agata Passent, która dotarła na imprezę... na rowerze i w związku z tym wystąpiła w bardzo swobodnej stylizacji. Zupełnie inną kreację wybrała np. partnerka Jana Kulczyka, która prezentowała się bardzo elegancko. Zobaczcie, jak wyglądały inne damy wieczorową porą!