• Piłkarze reprezentacji Polski
  Zwycięstwo nad USA 3:1 na pożegnanie mistrzostw świata 2002, wygrana z Kostaryką 2:1 cztery lata później. Polscy piłkarze w przeszłości udowodnili, że mundialowe mecze "o honor" to ich specjalność. Kolejny taki sprawdzian czeka ich w czwartek z Japonią.
 • Emmanuel Olisadebe
  W piątkowy wieczór Polska zmierzy się w meczu towarzyskim z Nigerią. Komu będzie kibicował Emmanuel Olisadebe? Były reprezentant Polski urodzony w Afryce nie chce opowiadać się za którymś z zespołów. "Pozostaję neutralny. Niech lepszy zespół wygra" - mówi "Emsi".
 • Emmanuel Olisadebe
  Emmanuel Olisadebe powiesił buty na kołku. Były reprezentant Polski zakończył piłkarską karierę i wrócił do Nigerii. "Emsi" nie wyklucza, że kiedyś pojawi się jeszcze w Polsce. Tym razem w roli szkoleniowca.
 • Emmanuel Olisadebe
  To się nazywa pech! Emmanuel Olisadebe, który kiedyś był bohaterem reprezentacji Polski, postanowił poszukać spokojnej piłkarskiej emerytury w ciepłej Grecji. Nigeryjczyk z polskim paszportem znalazł przystań w pierwszoligowym (zaplecze ekstraklasy) klubie AS Veria, zdążył nawet zagrać 41 minut, wchodząc dwa razy z ławki rezerwowych i strzelić jednego gola. Ale dalsza przygoda z greckim klubem może się wkrótce zakończyć.
 • Emmanuel Olisadebe
  Emmanuel Olisadebe nie będzie jednak piłkarzem Lechii. "Oli", który miał u nas zostać na testach nawet przez 2-3 tygodnie, otrzymał ofertę z innego klubu i postanowił ją przyjąć - wyjaśnił trener gdańskiego zespołu Tomasz Kafarski.
 • Emmanuel Olisadebe
  Emmanuel Olisadebe podzielił kibiców Lechii Gdańsk! Co prawda schodzącego w 63. minucie w sparingu z Olimpią Grudziądz byłego reprezentanta Polski żegnały oklaski blisko 800 widzów, niemniej niektórzy fani, zwłaszcza ci z dłuższym kibicowskim stażem, niezbyt przychylnie patrzą na możliwość zakontraktowania urodzonego w Nigerii napastnika.
 • Emmanuel Olisadebe
  Emmanuel Olisadebe przyleciał w czwartek po południu do Gdańska. Były piłkarz reprezentacji Polski ma wziąć udział w piątkowym porannym treningu Lechii oraz zagrać w jednym z dwóch sobotnich sparingów - z Olimpią Grudziądz bądź Zawiszą Bydgoszcz.
 • Emmanuel Olisadebe
  To będzie jeden z najgłośniejszych powrotów do polskiej ligi w ostatnich latach. Już dziś wieczorem w Gdańsku wyląduje Emmanuel Olisadebe, który ma zostać piłkarzem Lechii. Finansowe szczegóły transakcji zostały ustalone, piłkarz musi jeszcze tylko przejść testy.
 • Emmanuel Olisadebe (w niebieskiej koszulce)
  Ta informacja może zainteresować nie tylko kibiców, ale i prezesów polskich klubów. Emmanuel Olisadebe chce wrócić do polskiej Ekstraklasy!