• Naomi Watts jako księżna Diana
  Przygotowania do tego filmu trwały kilka lat. Media kreowały wizerunek Diany, który zmieniał się w zależności od okoliczności. Każdy, kto interesował się życiorysem księżnej, zdawał się mieć wyrobione zdanie na jej temat. Stała się własnością publiczną, my chcieliśmy wyjść poza schemat – przekonują twórcy. Niespecjalnie im się to jednak udało.
 • "Diana" – powierzchowny portret kobiety targanej namiętnościami
  Przygotowania do tego filmu trwały kilka lat. Media kreowały wizerunek Diany, który zmieniał się w zależności od okoliczności. Każdy, kto interesował się życiorysem księżnej, zdawał się mieć wyrobione zdanie na jej temat. Stała się własnością publiczną, my chcieliśmy wyjść poza schemat – przekonują twórcy.
 • Naomi Watts jako księżna Diana
  Film Oliviera Hirschbiegela – "Diana" to opowieść o dwóch ostatnich latach życia księżnej Walii. "Królową ludzkich serc" zagrała Naomi Watts. Nawet nosiła te same sukienki Jacquesa Azagury. I trzeba przyznać wygląda w nich idealnie...
 • Naomi Watts jako Diana
  Dwukrotnie nominowana do Oscara Naomi Watts wcieliła się w rolę księżnej Diany. Film przedstawiać będzie dwa ostatnie lata życia księżnej Walii. Na ekranach polskich kin "Diana" trafi 20 września.
 • Naomi Watts zobaczymy jako Lady Di w "Caught in Flight"
  W internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia Naomi Watts w roli księżnej Diany w kręconym właśnie obrazie "Caught in Flight".