• Boy George
  Wróciła moda na lata 80. i artystów z tamtej dekady. Wielu z nich regularnie przyjeżdża do Polski z koncertami. Co z resztą? Jak się mają wielkie gwiazdy sprzed trzech dekad? Przypominamy kolejne z nich…
 • Snoop Lion
  Nowy album Snoop Liona (kiedyś Dogga) to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tegorocznej wiosny. Właśnie trafił na sklepowe półki, tak jak najnowsze wydawnictwa legendarnych zespołów: Deep Purple, OMD i Dead Can Dance oraz ulubienicy polskiej publiczności – Fredriki Stahl.
 • Sade wróciła po 8 latach milczenia z płytą "Soldier of Love". W Polsce już "Poczwórna Platyna"
  Rok 2010 był czasem powrotów sław z muzycznych emerytur. Z młodszą konkurencją świetnie poradziły sobie wielkie gwiazdy lat 90. - Sade i Jamiroquai. Edyta Bartosiewicz zagrała znakomity koncert, dając fanom nadzieję na tak oczekiwaną przez nich płytę. A Michael Jackson okazał się nowym Elvisem, też wiecznie żywym...
 • Andy McCluskey 24 lata później
  Brytyjscy giganci popu OMD nagrali pierwszy od 24 lat album w oryginalnym składzie. Lider zespołu Andy McCluskey tłumaczy, dlaczego zdecydował się na reaktywację grupy.
 • OMD
  Grupa OMD przygotowała pierwszy od blisko ćwierćwiecza album w oryginalnym składzie. Dzieło zatytułowane "History of Modern" promuje numer "If You Want It".