• Weekend prezentuje klip do "She Dances For Me"
  Rok po sukcesie "Ona tańczy dla mnie", grupa Weekend przedstawiła klip do anglojęzycznej wersji swojego największego przeboju.
 • Co robią dziennikarze, czekający na kolejne wejście na żywo? Dzięki wpadce TVN Weekend, kiedy zamiast serwisu sportowego, widzowie mogli usłyszeć głosy ze studia wiemy, że niektórzy z nich lubią sobie wówczas pośpiewać. Ciekawy jest także dobór repertuaru, jaki zaprezentował utalentowany muzycznie pracownik TVN. Jak Wam się podoba ten wokal?
 • Emerytowany agent CBA, a obecnie poseł PiS, znany głownie jako agent Tomek, lubi się zabawić. Udowodnił to pląsając w strugach deszczu z pewną starszą panią. Trzeba przyznać, że polskim emerytom nie brak energii i wigoru.
 • Pochód pierwszomajowy w Warszawie
  Kilka tysięcy osób przeszło ulicami Warszawy w pochodzie pierwszomajowym organizowanym przez SLD i OPZZ. Specjalnie dla uczestników zagrał zespół Weekend znany z przeboju "Ona tańczy dla mnie".
 • Cel okazał się szczytny, choć wykonanie może pozostawiać nieco do życzenia. Zobacz, jak Donald Tusk zaśpiewał hit zespołu Weekend, piosenkę "Ona tańczy dla mnie". Spot przygotowano w ramach kampanii Greenpeace.
 • Piosenka zespołu Weekend "Ona tańczy dla mnie" w błyskawicznym tempie stała się fenomenem podbijającym polski Internet i notującym rekordową liczbę odtworzeń w portalu YouTube. Zdaniem Kory, jest to jednak fenomen szkodliwy społecznie.
 • Hit zespołu Weekend "Ona tańczy dla mnie" zdominował podmiejskie dyskoteki oraz ... castingi programu "Must be the music". Zobacz, jak jurorzy reagowali na kolejne wersje disco polowego przeboju.
 • Zatańcz z Weekendem i wyjedź na Ibizę
  Zespół Weekend, który podbił Polskę i odrodził modę na disco polo utworem "Ona tańczy dla mnie" organizuje konkurs w rytm swojego hitu. Do wygrania jest tydzień na Ibizie. Wystarczy tylko zatańczyć!
 • Archive
  Polski "Sęp" z muzyką Archive, kompilacja nagrań przygotowanych z myślą o "Django" Quentina Tarantino, czy "West Of Memphis" z udziałem muzycznym Nicka Cave'a – wśród nowości płytowych tego tygodnia prym wiodą znakomite ścieżki dźwiękowe filmów. Ale jest też coś bardziej swojskiego, a nad Wisłą nawet bardziej popularnego, bo "Ona tańczy dla mnie" słyszeli już chyba wszyscy rodacy...
 • Radosław Liszewski
  Piosenka "Ona tańczy dla mnie" przyniosła Radosławowi Liszewskiemu dużą popularność, (jak sam przyznaje) głównie wśród pań. Lider zespołu Weekend twierdzi, że fanki są nieodłączną częścią jego zawodu, jednak nigdy nie będą zagrożeniem dla małżeństwa.