Warsztaty kosmetyczne na... oddziale onkologicznym
22 kwietnia 2018Miejsce dość nietypowe na organizowanie takich zajęć, ale zajęcia okazały się jak najbardziej potrzebne. Na oddziale onkologicznym szpitala w Gorzowie Wielkopolskim zorganizowano warsztaty kosmetyczne. Pacjentki mogły poznać tajniki wykonywania profesjonalnego makijażu.