• Jaki był 2011 rok w motoryzacji? Co wniosły do niej polskie fabryki koncernów?
  Gorące dziewczyny i gorące zdjęcia! Oto prawdziwa gratka dla fanów czterech kółek oraz seksownych brunetek i blondynek. Zobacz hity z Polski pełne seksu...
 • Opel astra OPC
  Oto opel astra OPC - najbardziej jadowita wersja auta produkowanego w Gliwicach. 2-litrowe turbobenzynowe serce produkuje 280 KM i 400 Nm. Prędkość maksymalna - 250 km/h. Zdaniem ludzi z Opla - astra nigdy jeszcze nie była tak szybka. Pod karoserią OPC zastosowano rozwiązanie normalnie dostępne jedynie w samochodach sportowych z wysokiej półki - przednie zawieszenie z kolumnami HiPerStrut - mechanizm wszczepiono z usportowionej insigni OPC. W porównaniu ze standardowym zawieszeniem McPherson w modelu astry, HiPerStrut ma zmniejszony kąt pochylenia sworznia zwrotnicy i offset oraz krótszy promień zataczania. Zdaniem inżynierów poprawia to prowadzenie i przyczepność kół, na zakrętach samochód ma prowadzić się dosłownie jak po sznurku. Twórcy twierdzą, że HiPerStut redukuje znoszenie opon, co pozwala na umieszczenie w nadwoziu kół o większej średnicy.
 • Opel wyprodukował 9 mln sztuk corsy
  Ten wózek ma najmniejszy wskaźnik wad spośród 15 mln sprawdzonych aut z drugiej ręki. Na 100 kontrolowanych pojazdów 98 okazało się nie mieć żadnych usterek.
 • We Frankfurcie Opel oficjalnie pokazał światu astrę GTC w wersji seryjnej
  Jedna z największych gwiazd show we Frankfurcie! Oto samochód, który wyprodukują tylko Polacy. Nie Niemcy czy Brytyjczycy. Jednak największym hitem będzie cena auta i to co skrywa karoseria...
 • Insignia OPC unlimited
  Niemożliwe? A jednak… Opel pochwalił się bardzo szybką maszyną. Insignia OPC unlimited - na autostradzie BMW jest bez szans…
 • Nowy opel corsa robi do nas "piękne oczy" i ma nowy silnik, który spali zaledwie 3,5 l/100 km
  Nowy opel corsa robi do nas "piękne oczy" i ma nowy silnik, który spali zaledwie 3,5 l/100 km. Zobacz jak zmienił się jeden z najważniejszych modeli niemieckiego producenta…
 • OPC to trzy literki wywołujące gęsią skórkę u fanów Opla. Najnowsze dzieło niemieckiej stajni - insignia OPC dostała właśnie automatyczną przekładnię i pędzi nad Wisłę.
 • Opel Insignia OPC Sports Tourer po raz drugi w ciągu dwóch lat otrzymał nagrodę "Best Sport Car of the Year"  - Najlepszy sportowy samochód roku - w kategorii samochodów kombi.
 • Pod maską liczba koni mechanicznych o jakiej jeszcze nikt nie słyszał! Wygląd sensacyjny! Dziennik.pl ustalił co tak niesamowitego wyprodukuje fabryka samochodów w Gliwicach i co w tajemnicy oglądali jej pracownicy.  
 • Sensacja! Dwa nowe auta z Polski!
  Kompletne zaskoczenie! Tego nikt się nie spodziewał! Gliwicki zakład General Motors zajmie się produkcją dwóch najnowszych modeli Opla. Oto szczegóły gorącej informacji.