• Ben Affleck w towarzystwie George'a Clooney'a, ale zapatrzony w Brada Pitta
  Ben Affleck chciałby być Bradem Pittem. Dlaczego? Bo zazdrości koledze wyglądu.
 • "Życie Pi" nominowane do Scripter Award
  USC Libraries Scripter Award to wyróżnienia przyznawane corocznie najlepiej zaadaptowanym filmom oraz twórcom pierwotnych prac, które posłużyły do stworzenia scenariusz. Właśnie ogłoszono nominację do 25 edycji prestiżowej nagrody.
 • "Operacja Argo" wkrótce w irańskiej wersji
  Ben Affleck za "Operację Argo" został wyróżniony Złotymi Globami w kategorii najlepszy film i najlepszy reżyser. Ale jego obraz nie wszystkim się podoba. Irańscy filmowcy planują nakręcić własną wersję tej historii.
 • Ben Affleck nagrodzony Złotym Globem
  Matt Damon jest dumny, że jego przyjaciel Ben Affleck zdobył za swój ostatni film "Operacja Argo" najważniejsze Złote Globy. Aktor uważa, że te wyróżnienia są dla Bena pewną rekompensatą za to, jak okrutnie traktowały go kiedyś media.
 • Anne Hathaway otrzymała Złoty Glob za drugoplanową rolę kobiecą
  Typowany na zwycięzcę "Lincoln" Stevena Spielberga otrzymał tylko jedną nagrodę. Złote Globy w głównych kategoriach otrzymały dramat "Operacja Argo", opowiadający o ratowaniu amerykańskich zakładników w Iranie, i musical "Nędznicy". W powszechnej opinii Globy to ostatni sprawdzian przed Oscarami.
 • Ben Affleck nagrodzony Złotym Globem
  Ben Affleck, którego ostatnie dzieło, "Operacja Argo", walczy o Oscara dla najlepszego filmu, podkreśla, że sukces nabiera znaczenia tylko dzięki możliwości podzielenia się nim z najbliższymi.
 • Anne Hathaway i Hugh Jackman – laureaci Złotych Globów
  Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej przyznało swoje nagrody po raz 70-ty. Najwięcej Złotych Globów zgarnęli twórcy "Operacji Argo" i "Les Misérables. Nędzników", a kategoriach telewizyjnych: "Zmiany w grze", "Homeland" i "Dziewczyn". Faworyzowany "Lincon" – mimo siedmiu nominacji – musiał się zadowolić jedną statuetką.
 • Nominacja w kategorii DRAMAT:
  "Lincoln" – amerykański dramat historyczny rozgrywający się w czasach wojny secesyjnej – ma najwięcej szans na Złote Globy 2013. Film Stevena Spielberga pozostawił w tyle "Wroga numer jeden" o obławie na Osamę bin Ladena (cztery nominacje) oraz "Życie Pi" Anga Lee (trzy szanse). Oto nominacje do – najsłynniejszych obok Oscarów – nagród Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej w najważniejszych kategoriach filmowych...
 • "Operacja Argo"
  Sezon rankingów i podsumowań już w pełni. Tym razem doroczną listę 10 najlepszych produkcji ogłosił Amerykański Instytut Filmowy. Zabrakło na niej "Mistrza" i "Hobbita", ale jest kilka interesujących tytułów, które do polskich kin trafią już w roku 2013.
 • Ben Affleck zaskoczony swoim sukcesem
  Ben Affleck nie spodziewał się tak ogromnego sukcesu swojego nowego filmu, "Operacja Argo".