• Victoria Beckham
  Na temat tego, ile pieniędzy wydaje Victoria na kosmetyki i zabiegi upiększające, krążą legendy, ale patrząc na jej najnowsze zdjęcia, naprawdę trudno nie pomyśleć, że to wszystko, co robi dla zachowania urody, chyba przestaje dawać zadowalające efekty... Zobaczcie i oceńcie.
 • Joanna Majstrak
  Dokładnie za miesiąc Joanna Majstrak skończy 28 lat, ale patrząc na jej najnowsze zdjęcia, może stwierdzić, że zamierza "bezczynnie" oczekiwać zmian, jakie będą zachodzić w jej wyglądzie z upływem czasu. Inwestycję w zatrzymanie urody zaczęła już i widać, że nie oszczędza na tej inwestycji... Podoba Wam się to, co zrobiła z twarzą?
 • Priscilla Presley
  To nie jest naturalna twarz, ale trzeba docenić, że Priscilla Presley wygląda tak w wieku 70 lat, a nie - jak wiele jej koleżanek - tuż po 50, a nawet przed nią... Zobaczcie zdjęcia.
 • Kylie Minogue
  Najnowsze zdjęcia piosenkarki, mimo że nie zostały poddane żadnemu retuszowi, z powodzeniem mogłyby uchodzić za takie, na którymi graficy sporo się napracowali. Aż strach pomyśleć, jak jej twarz będzie wyglądała za kilka lat...
 • Michelle Williams
  Okrągła buzia jej znakiem rozpoznawczym - tak jak u przypadku Renee Zeelweger, która notabene też zdecydowała się na radykalną metamorfozę. Teraz nie ma jednak po niej ani śladu. Na najnowszych zdjęciach wręcz trudno rozpoznać gwiazdę takich filmowych hitów jak "Tajemnica Brokeback Mountain" czy "Mój tydzień z Marilyn". Zobaczcie, jak to wygląda. Może Wam uda się znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego to sobie zrobiła.
 • Natalia Siwiec i Monika Pietrasińska
  Kiedy Monika Pietrasińska zaistniała w mediach, od razu okrzyknięto ją drugą Natalią Siwiec. Modelka nigdy nie powiedziała wprost, że inspirowała się urodą "Miss Euro", doskonaląc swoje ciało (tego nie ukrywa), ale obie panie chyba za sobą nie przepadają, bo kiedy są gośćmi na tych samych imprezach, próżno próbować zrobić im wspólne zdjęcie. To nie zmienia jednak faktu, że podobieństwo między nimi naprawdę rzuca się w oczy!
 • Anna Maruszeczko
  Anna Maruszeczko jedną nogą stoi w świecie show-biznesu. Jako znana dziennikarka bywa na imprezach i pozuje na ściankach. Z pewnością właśnie dlatego zależy jej na atrakcyjnym wyglądzie. Czy zależy jej aż tak bardzo, że zrobiła coś "ciekawego" ze swoją twarzą? Zobaczcie zdjęcia i oceńcie.
 • Dorota Soszyńska
  Dorota Soszyńska jest perfekcjonistką, jeśli chodzi o wygląd i zawsze stara się pokazać, że zainwestowała dużo uwagi w to, jak się prezentuje. Tym bardziej dziwi więc fakt, że pozwala sobie na to, by tak wyraźnie było widać, iż niektóre elementy jej ciała starzeją się wolniej, niż inne...
 • Dolly Parton
  Szkoda, że legenda muzyki country nie zupełnie nie zdaje sobie sprawy z tego, iż zabiegi, którym się poddaje, zamiast ją odmładzać, robią z niej straszydło...
 • Victoria Silvstedt
  Victoria Silvstedt jest obecna w show-biznesie już ponad 20 lat i ciągle może wrażenie - szczególnie na mężczyznach - ale widać, że obcowanie z inwazyjnymi zabiegami ratującymi urodę nie jest jej obce. Zobaczcie, jak wygląda gwiazda, która wielokrotnie znajdowała się w gronie najseksowniejszych kobiet świata.