• Okulary
  Okulary z oprawkami z drewna to jeden z najgorętszych trendów tego lata. Od kilku sezonów robią furorę w Ameryce i z powodzeniem nosi je wiele amerykańskich gwiazd. Teraz wkraczają na polski rynek. Największym uznaniem stylistów cieszą się oprawki utrzymane w klimacie retro, modele przypominające kocie oczy i okrągłe okulary w stylu lat 60.
 • Okulary przeciwsłoneczne
  Podobnie jak w zeszłym sezonie, wciąż najmodniejsze będą lustrzane okulary przeciwsłoneczne. Można je nosić nie tylko w tradycyjnych kolorach srebra i złota, lecz także w odcieniach różu, zieleni czy niebieskiego. Modne okulary tej wiosny to takie, które są bogato zdobione i koniecznie okrągłe.
 • Okulary Boss
  Na sezon jesień/zima 2013/2014 BOSS Eyewear prezentuje nowe, przeciwsłoneczne i optyczne okulary o prostych liniach i kunsztownych detalach ujętych w unikalnym oraz stonowanym stylu.
 • Liquid Wood
  Tej jesieni Gucci po raz kolejny udowadnia, że jest marką dbającą o środowisko naturalne. A to za sprawą swojej najnowszej kolekcji okularów przeciwsłonecznych wykonanych z ciekłego drewna - biodegradowalnego i przyjaznego dla środowiska materiału, który stanowi alternatywę dla stosowanego w produkcji okularów plastiku.
 • Okulary dla panów
  Dawniej okulary dzieliły się na trzy podstawowe kategorie: okulary dzienne, do czytania oraz przeciwsłoneczne. Wtedy jeszcze nikt nie myślał o dodatkowej parze na spotkanie biznesowe, weekend poza miastem czy lekcję golfa. Teraz okulary możemy zmieniać w zależności od okazji czy ubioru.
 • Nosi je Kuba Wojewódzki i to z nich uczynił swój znak rozpoznawczy
   Co łączy gwiazdę "Seksu w wielkim mieście" Sarah Jessikę Parker i Kubę Wojewódzkiego? Okulary. Obie gwiazdy - i nie tylko one - postawiły na ekskluzywną i wciąż jeszcze stosunkową niszową markę Mykita.
 • Zobacz kocie oczy gwiazd!
  „Kocie” oprawki zdobywają salony! W tych niezwykłych okularach pokazują się najważniejsze celebrytki i ikony stylu. Pytanie brzmi: czy te akcesoria rzeczywiście dodają urody i charakteru? A może są jedną z tych modowych ciekawostek, które niebawem chętnie upchniemy na dno szafy i o których z ulgą zapomnimy? Jak wam się podobają kocie oczy gwiazd? Zobaczcie galerię zdjęć!