• Wielorodzinny budynek mieszkalny
  Listopadowy ranking kredytów hipotecznych już gotowy. Analitycy porównywarki finansowej TotalMoney.pl szukali najkorzystniejszego kredytu dla trzyosobowej rodziny, mieszkającej w Katowicach. Która oferta okazała się najlepsza? Zapraszamy do lektury.
 • Mieszkanie
  Niskie stopy procentowe i rosnące koszty wynajmu coraz częściej prowadzą do jednego wniosku: coraz częściej bardziej opłaca się kupić mieszkanie niż je wynajmować. W najnowszym zestawieniu kredytów hipotecznych takim miejscem jest Szczecin, w którym miesięczna rata kredytu za 36-metrowe mieszkanie jest niższa od czynszu za wynajem podobnej nieruchomości.
 • W czerwcowym rankingu kredytów hipotecznych szukaliśmy najkorzystniejszego kredytu na kupno cztero- lub pięciopokojowego mieszkania dla rodziny mieszkającej w Katowicach. Zapraszamy do sprawdzenia, który bank oferuje najkorzystniejsze warunki finansowania.
 • Pieniądze
  Zbliża się kalendarzowa wiosna a razem z nią wydatki związane z remontami mieszkań, inwestycjami w ogrodzie, wycieczkami szkolnymi czy wyjazdami urlopowymi. W idealnym świecie wszystkie te koszty każdy pokrywałby z bieżących dochodów. W praktyce wielu z nas musi posiłkować się pożyczką bankową. Dla wszystkich poszukujących kredytu gotówkowego w marcu 2014 mamy najnowszy ranking.
 • Mieszkanie
  Przysłowie mówi, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jeśli stać nas na mieszkanie, to dlaczego kupić zamiast niego domu i mieszkać w 100% u siebie? Zamiast np. 70-cio metrowego mieszkania położonego w mieście można mieć przecież większy dom położony pod miastem. Z takiego założenia wyszli „bohaterowie” marcowego rankingu kredytów hipotecznych TotalMoney.pl.