• Stabilność i komfort dla klienta, to zdecydowane zalety lokat na kilka lat. Powierzając bankowi swoje oszczędności na dłuższy okres, możemy liczyć na podwyższone oprocentowanie, a co za tym idzie - lepsze zyski. Sprawdźmy szczegóły.
 • Polskie banknoty
  Gdzie szukać lokaty, która najlepiej powiększy wpłacone na nią 5 000 zł? Eksperci TotalMoney.pl wzięli pod lupę dostępne oferty i przyjrzeli się, która z nich jest najkorzystniejsza. Zapoznaj się z najnowszym rankingiem lokat terminowych i oddaj swoje oszczędności w dobre ręce.
 • Zastanawiałeś się kiedyś, ile możesz zarobić wpłacając do banku 5 000 zł na okres 12 miesięcy? Eksperci TotalMoney.pl przyjrzeli się bliżej aktualnym ofertom lokat krótkoterminowych. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym rankingiem.
 • Portfel i pieniądze
  Wpłacając na lokatę 5 000 zł, możemy zyskać od kilkunastu do nawet kilkuset złotych. Od czego zależy wysokość zysku? Na co należy zwrócić uwagę? Zapoznajmy się z najnowszym rankingiem TotalMoney.pl i sprawdźmy, które banki oferują najbardziej atrakcyjne produkty finansowe.
 • Plik banknotów stuzłotowych
  Kolejny ranking lokat terminowych gotowy! Eksperci TotalMoney.pl sprawdzili, w którym banku najlepiej „zamrozić” swoje oszczędności. Kto został lutowym zwycięzcą? Jaką lokatę najlepiej wybrać? Zapraszamy do lektury.
 • Pieniądze
  Początek nowego roku to świetna okazja, by rozpocząć oszczędzanie pieniędzy. Warto pomyśleć np. o wakacjach – odkładanie co miesiąc nawet niewielkich sum pozwoli nam za kilka miesięcy wykupić wymarzoną wycieczkę. Sprawdźmy, gdzie warto ulokować nasze oszczędności.
 • Obecnie wielu z nas z pobłażliwością patrzy na pomysł oszczędzania środków w banku. Lokaty i konta oszczędnościowe kojarzą nam się z pewnym, ale małym zyskiem. Często, w myśl zasady „za granicą trwa jest zieleńsza”, narzekamy przez to przede wszystkim na rodzime banki. Jednak wystarczy spojrzeć choćby odrobinę na południe od naszych granic, by przekonać się, że zarobić możemy zdecydowanie więcej niż nasi sąsiedzi.
 • złoty złotówki pieniądze zwitek banknoty
  Główna konkluzja płynąca z wrześniowego rankingu jest jedna: na lokatach bez zmian. Jednak mimo rekordowo niskich stóp procentowych, można na nich nadal atrakcyjnie zarobić. Przedstawiamy najnowszą odsłonę rankingu lokat terminowych TotalMoney.pl.
 • Według badań, depozyty terminowe, to najpopularniejsze obok gotówki sposoby gromadzenia środków przez Polaków. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami sierpniowego zestawienia comiesięcznego zestawienia lokat TotalMoney.pl.
 • Nowe, wyższe oprocentowanie Lokaty HAPPY, Lokata Extra Meritum Banku z nowym oprocentowaniem i nowymi okresami umownymi. To tylko niektóre nowości, jakie przynosi czerwcowy ranking lokat terminowych TotalMoney.pl, do zapoznania się z którym zapraszamy.