• Kobieta ogląda się w lustrze
  Dlaczego kobiety są bardziej narażone na obrzęki?
 • Masaż stopy
  Wysokie temperatury to dla naszego organizmu nie lada wyzwanie. Możemy je lubić lub nie, ale należy pamiętać, że kiedy termometr pokazuje powyżej 30 st. C, swobodne krążenie naszych płynów ustrojowych staje się utrudnione, woda gromadzi się w organizmie i zaczynają doskwierać nam obrzęki kończyn dolnych. Jak radzić sobie w takich sytuacjach i jak wspomóc prawidłowe działanie naszego układu krążenia?
 • Płaski brzuch od zaraz?
  Masz wrażenie, że kilka grzeszków dietetycznych spowodowało, że teraz czujesz się opuchnięty? Z powodzeniem rozprawisz się z nadmiarem wody w organizmie i zyskasz płaski brzuch, wprowadzając niewielkie zmiany w swoim menu. Zaczynamy.
 • Opuchnięte nogi
  Problemy z opuchniętymi nogami mogą dotyczyć każdego człowieka w każdym wieku. Jakie są główne przyczyny powstawania obrzęku nóg? Jak można radzić sobie z tym problemem?
 • Noga w gipsie
  Można spaść ze schodów i nabawić się jedynie stłuczenia albo potknąć się o krawężnik i złamać nogę. Niekiedy trudno jest ocenić, czy uraz jest błahy i nie wymaga interwencji lekarza, czy może potrzebna jest szybka pomoc. Warto znać objawy najczęstszych kontuzji i wiedzieć, jak z nimi postępować.