• Te nogi były atrakcją "Orłów 2012"
    Znana scenarzystka pojawiła się na wczorajszej gali rozdania nagród filmowych Orły 2012 z córką Weroniką Wojnach, która jakby zupełnie na przekór wszelkim konwenansom wystąpiła w bardzo krótkich szortach i stylizowanych na wyuzdane rajstopach. Patrząc na jej zdjęcia, aż trudno nie zapytać: czy to wypada...?
  • Weronika Rosati na gali Orły 2012
    Głęboko wycięty dekolt, sięgający dosłownie „do pasa”. W środku - uwolnione z okowów bielizny piersi w całej okazałości. Tak zaprezentowała się Weronika Rosati na gali wręczenia nagród filmowych Orły 2012. Jak Wam się podoba aktorka w tak śmiałej odsłonie?
  • Kreacje gwiazd na gali Orły 2012
    Przepastne dekolty, prześwity i głębokie wycięcia kontra stonowane „małe czarne” i długie do ziemi suknie. Na gali Orły 2012 większość gwiazd polskiego kina postawiła na klasyczną elegancję. Nie zabrakło jednak śmielszych kreacji, jak chociażby ta Weroniki Rosati i Katarzyny Zielińskiej. Zobacz zdjęcia!
  • Transmisję z ceremonii wręczenia nagród Polskiej Akademii Filmowej – Orły 2012, która odbędzie się 19 marca, będzie można obejrzeć w telewizyjnej Dwójce.