• Małgorzata Braunek
  Śmierć w 2014 roku zebrała tragiczne żniwo wśród ludzi kultury, aktorów, polityków. Nina Andrycz, Zbigniew Romaszewski, Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Philip Seymour Hoffman, Robin Williams... Aż trudno uwierzyć, że nie ma ich już wśród nas.
 • Oscar de la Renta
  Oscar de la Renta nie żyje. Według amerykańskich mediów, słynny projektant mody przegrał walkę z rakiem. Miał 82 lata.
 • Kobieta używająca perfum
  Takiego zdania jest jeden z największych projektantów na świecie...
 • Kobieta w nausznikach.
  Oscar de la Renta przeżywa w świecie mody drugą młodość i swoje produkty kieruje do coraz młodszych odbiorców. Niektóre pomysły naprawdę zaskakują. Mistrz wysokiego krawiectwa stworzył razem z raperem Dr. Dre luksusowe słuchawki-nauszniki.
 • Pokaz kolekcji Oscara de la Renty na sezon wiosna-lato 2012
  Dzieci są w modzie. Odkryli to projektanci mody, którzy coraz częściej przygotowują specjalne kolekcje adresowane nie tylko do dobrze ubranych mam, ale także ich pociech. Do tego grona dołączył ostatnio Oscar de la Renta.
 • Pokaz kolekcji Oscara de la Renty na sezon wiosna-lato 2012
  Projektant Oscar de la Renta wyróżniony zostanie prestiżową nagrodą Artistry of Fashion (Mistrzostwo artystyczne w modzie). 79-letni kreator dołączy w ten sposób do grona tak znanych laureatów jak Valentino i Karl Lagerfeld.
 • Oscar de la Renta w kolekcji na sezon wiosna-lato 2012
  Szaleństwo soczystych kolorów nie opuści nas również w nadchodzących sezonach. Najbliższą wiosnę i lato powitamy przybrane w zwiewne spódnice i suknie w intensywnych barwach zieleni, żółci, czerwieni i pomarańczy. Nie stronimy od kwiatowych ażurów rozpuszczamy burzę niesfornych włosów. Taką przynajmniej modową wizję ma Oscar de la Renta w nowej kolekcji na sezon wiosna-lato 21012, która została zaprezentowana na Nowojorskim Tygodniu Mody. Zobacz kolekcję!
 • Zakupy to ulubiona forma spędzania wolnego czasu wielu kobiet.
  Butik Oscara de la Renty przy nowojorskiej Madison Avenue, został okrzyknięty najdroższym sklepem Ameryki. Każdy klient wydaje tam średnio ponad 3 tys. dolarów.
 • Panteon posągowych gwiazd: kreacje na gali BAFTA Brits to Watch 2011
  Już dawno nie mogliśmy oglądać tylu największych gwiazd w tak strojnych kreacjach. Na gali BAFTA Brits to Watch pojawiła się prawdziwa plejada, a właściwie – panteon gwiazd. Panteon, bo królowały iście posągowe suknie od najlepszych projektantów. Spływające do ziemi, udrapowane na ciele i jednym zwykle ramieniu, podkreślające wysmukłość sylwetki i zgrabne nogi odsłonięte głębokimi rozcięciami spódnic. Efektu dodawały kapiące złotem i srebrem dodatki. W takich strojach niektórym z gwiazd niedaleko było do bogiń starożytnej Grecji. Zobacz zdjęcia!
 • Fan Bingbing i najpiękniejsza suknia całego festiwalu w Cannes. Jej autorem jest stylista aktorki Chris Bu Kewen
  Wiele aktorek i modelek zachwyciło na czerwonym dywanie w Cannes. Jednak szczególnie gorące recenzje zbierały kreacje tej, wcale nie pierwszoplanowej, artystki. Czy to ją możemy nazwać najlepiej ubraną gwiazdą w Cannes?