• Telekamery 2016: Martyna Wojciechowska, Agnieszka Chylińska, Michał Żebrowski
    W poniedziałkowy wieczór, w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się 9. gala wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia". Laureatów w poszczególnych kategoriach, swoimi głosami zwybrali widzowie.
  • Wykształcenie gwiazd telewizji
    Czy dyplom wyższej uczelni jest niezbędny do tego by zrobić karierę w telewizji? Okazuje się, że nie. Zobacz, jakim wykształceniem mogą pochwalić się popularni dziennikarze, prezenterzy i prowadzący programy rozrywkowe.
  • Stronią od skandali, nie lansują się na salonach, mają dystans do swojej roli w mediach i zazwyczaj duże poczucie humoru. Choć zwykło się sądzić, że tylko kontrowersyjne postaci są w stanie zrobić telewizyjną karierę, oni są przykładem tego, że bycie jednostką sympatyczną, wcale nie dyskwalifikuje w drodze ku sławie i popularności .
  • Najbardziej charyzmatyczne osobowości polskiej telewizji
    O sukcesie w telewizji decydują nie tylko talent, wiedza i ciężka praca, ale również to bliżej nieokreślone "coś", co sprawia, że widzowie nie potrafią przejść obok danej postaci obojętnie. Nie wszyscy są uwielbiani, niektórzy budzą kontrowersje, a nawet ostrą krytykę, jednak każda z tych osób jest wyrazista, barwna i mocno zaznacza swoją obecność na małym ekranie. Oto nasz subiektywny ranking najbardziej charyzmatycznych osobowości polskiej telewizji.