• Wielki Wąż 2012: "Wyjazd integracyjny"
  Za nami Orły dla najlepszych filmów ostatniego roku. Przed nami Węże dla najgorszych produkcji. Laureatów niechlubnych laurów poznamy już 1 kwietnia (i nie będzie to Prima Aprilis). Zanim to jednak nastąpi przypominamy zwycięzców poprzednich edycji nagród, których filmowcy woleliby nie dostawać… Oto najgorsze polskie filmy ostatnich lat:
 • "Ostatni klaps" (reżyseria: Gerwazy Reguła)
  "Mad Max: Na drodze gniewu" zebrał świetne noty na festiwalu w Cannes, gdzie miał premierę. Tydzień później debiutuje w polskich kinach i to musi być hit – w końcu fani czekali nań trzy dekady. W cieniu gorąco oczekiwanej superprodukcji na ekrany wchodzi kilka innych, oglądania wartych filmów.
 • Padł ostatni klaps na planie serialu "2XL"
  W minioną niedzielę, padł ostatni klaps na planie polsatowskiego serialu "2XL" w reżyserii Oskara Boszko. Przez 64 dni ekipa produkcyjna realizowała 13 odcinków. Zobacz, co działo się na planie i kto okazał się największą gwiazdą produkcji.
 • "Ostatni klaps"
  Maja Frykowska wcieliła się w rolę gwiazdy filmów dla dorosłych, która postanawia spróbować sił w ambitniejszym filmie... Końcowe sceny komedii „Ostatni klaps” z udziałem aktorki nagrywano w Cannes. Zobacz galerię!
 • Maja Frykowska, znana także pod pseudonimem Frytka, na pewien czas zniknęła z show biznesu. Celebrytka nie zamierza jednak rezygnować z marzeń o karierze aktorskiej. Już niebawem na ekrany trafi film, w którym zagrała główną rolę.