• W sobotę wystartowała 5. edycja show "Mam talent". Jurorzy ponownie oceniali występy mniej i bardziej utalentowanych uczestników. Tym razem najwięcej zachwytów wzbudziła genialna pamięć Marcina Kowalczyka oraz seksowny występ Betty Q. Dużym zaskoczeniem nie tylko dla widzów, ale także dla jury, były oświadczyny na scenie.
 • Jak na światowej sławy gwiazdę przystało, Kanye West postanowił wyrazić swoją miłość do Kim Kardashian poprzez unikatową biżuterię. Raper sam zaprojektuje pierścionek zaręczynowy, który już niebawem wręczy swojej ukochanej.
 • Widzowie telenoweli "Klan" na czas wakacyjnej przerwy będą musieli pożegnać się ze swoimi ulubionymi bohaterami. W ostatnim odcinku czeka ich jednak wiele niespodzianek. Jedną z nich będą oświadczyny Maćka Lubicza, który poprosi o rękę swoją ukochaną Martynkę.
 • "M jak miłość"
  Scenarzyści telenoweli "M jak miłość" idą z duchem czasu. W najbliższych odcinkach serialu widzowie zobaczą dość nietypowe oświadczyny. Z pierścionkiem w dłoni o rękę swojego ukochanego poprosi Sylwia. Jak Janek zareaguje na jej propozycję?
 • Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda
  Ich miłość była niejednokrotnie wystawiana na różne próby. Przetrwali aferę finansową, falę plotek i chyba coraz bardziej się kochają. Ale kiedy Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel wezmą ślub?
 • Madonna
  Wczoraj pisaliśmy, że 25-letni chłopak Madonny poprosił ją o rękę. Podobno królowa pop nie ma zamiaru wyjść po raz trzeci za mąż. Ale czy na pewno?
 • Mistrz oświadczył się na podium
  Matt Grevers oświadczył się swojej dziewczynie na podium. Amerykański pływak zrobił to w czasie medalowej dekoracji podczas Grand Prix Missouri.
 • David Hasselhoff
  David Hasselhoff oświadczył się po raz trzeci. Tym razem jego wybranką została 32-letnia modelka Hayley Roberts. Zakochanych dzieli duża różnica wieku, jednak jak stwierdza sam aktor nie jest to dla niego przeszkodą. Żenię się, bo nie mogę bez niej żyć .
 • Oświadczyny wywołujące ciarki!
  Z pewnością nie raz układałeś sobie w głowie plan twoich oświadczyn. Rozważałeś zaskakujące wyznanie podczas wyprawy na szczyt góry, pierścionek w kieliszku, padnięcie na kolana podczas seansu w kinie... Okazuje, że można to jeszcze zrobić oryginalnie i nie zahaczyć o banał. Ten chłopak oświadczył się w taki sposób, że nie tylko jego wybranka, ale kilkudziesięciu przechodniów miało ciarki na plecach! Zobacz ten film.
 • Pierścionek zaręczynowy ma ogromną wartość sentymentalną, czy jego wartość materialna jest dla kobiety równie istotna?
  Podczas, gdy prasa kolorowa co rusz donosi o kolejnych zaręczynach w show biznesie przypieczętowanych wartym fortunę pierścionkiem, w życiu zwykłych ludzi nie wygląda to tak spektakularnie. Okazuje się bowiem, że mężczyźni planujący zaślubiny, coraz mniej pieniędzy przeznaczają na pierścionek zaręczynowy, z czego panie wcale nie są zadowolone.