"Budżet 2011 będzie restrykcyjny"
11 sierpnia 2010 Budżet państwa na przyszły rok będzie restrykcyjny. Zamrozimy wydatki na administrację - zapowiada w rozmowie z "Dziennikiem Gazetą Prawną" wiceminister finansów Ludwik Kotecki. Pod koniec sierpnia rząd poinformuje, ile i na czym zaoszczędzi w 2011 roku.