• Świnka skarbonka i pieniądze
  Polska należy do krajów o najniższych zasobach finansowych znajdujących się w posiadaniu gospodarstw domowych. Wyprzedzają nas stare kraje Wspólnoty, ale także duża część państw naszego regionu.
 • Michał Szafrański
  Pokazuję, jak można oszczędzać, nie po to, by tych pieniędzy mieć coraz więcej. Ale po to, by do sensu swojego życia dojść niższym kosztem, zachowując margines bezpieczeństwa finansowego - mówi Michał Szafrański w rozmowie z Rafałem Drzewieckim.
 • Kobieta ze skarbonką
  Czy Polacy są chętni, by regularnie odkładać część swojego wynagrodzenia? Czy myślą o zabezpieczeniu swojej przyszłości? Wnioski wypływające z najnowszego sondażu "Hedoniści i oszczędni" nie są zbyt pozytywne.
 • Pieniądze, banknoty stuzłotowe
  W którym banku zdecydowanie opłaca się założyć lokatę? Która z nich przyniesie największy zysk? Eksperci porównywarki TotalMoney.pl postanowili przyjrzeć się bliżej lokatom przeznaczonym dla posiadaczy kont osobistych. Zaliczają się do nich wszyscy, którzy są świeżo po założeniu rachunku jak i ci, którzy posiadają go już dłuższej. Sprawdźmy zestawienie najlepszych produktów.
 • Kobieta ze skarbonką
  Niskie oprocentowanie depozytów i obligacji skarbowych, a także mocne zawirowania na giełdowych parkietach - tak wyglądały ostatnie miesiące dla oszczędzających i inwestorów. Czy jesienią jest szansa na polepszenie sytuacji?
 • Pieniądze
  Wpłacając nasze oszczędności na lokatę bankową, oczekujemy wysokich zysków. W którym banku możemy na takie liczyć? Gdzie obecnie znaleźć wysokooprocentowane produkty finansowe? Sprawdź najnowszy ranking lokat terminowych przygotowany przez ekspertów TotalMoney.pl!
 • Pieniądze, banknoty stuzłotowe
  Polacy wycofują pieniądze z lokat. Z informacji opublikowanych niedawno przez Narodowy Bank Polski wynika, że od lutego do czerwca zgromadzona na lokatach terminowych kwota zmniejszyła się o ponad 5 miliardów złotych.
 • Stabilność i komfort dla klienta, to zdecydowane zalety lokat na kilka lat. Powierzając bankowi swoje oszczędności na dłuższy okres, możemy liczyć na podwyższone oprocentowanie, a co za tym idzie - lepsze zyski. Sprawdźmy szczegóły.
 • Pieniądze
  Stałe obniżki oprocentowania rachunków oraz lokat przyczyniły się do szukania przez klientów innych rozwiązań. Czy fundusze pieniężne i gotówkowe mogą okazać się atrakcyjnymi produktami oszczędnościowymi? Sprawdź, co radzą eksperci TotalMoney.pl.
 • Kobieta ze skarbonką
  Eksperci TotalMoney.pl przyjrzeli się bliżej aktualnym ofertom kont oszczędnościowych. Szukają rachunku, na który comiesięczne wpłacanie 500 zł będzie najbardziej opłacalne. Jeśli więc planujesz rozpocząć regularne odkładanie pieniędzy lub chcesz zmienić swój dotychczasowy produkt oszczędnościowy, koniecznie zapoznaj się z najnowszym rankingiem kont oszczędnościowych.