W pandemii jemy więcej słodyczy. Zyskaliśmy "koronakilogramy"
07 czerwca 2021Holendrzy wydają coraz więcej pieniędzy na słodycze, ale jednocześnie mniej na gumy do żucia - wynika z badań banku ABN Amro. Powodem zmian w wyborach konsumenckich jest pandemia Covid-19.